Головна / Як побудувати дім / Квартира в новобудові: у чому її переваги?

Квартира в новобудові: у чому її переваги?

Квартира в новобудові: у чому її переваги

До такої масштабної події, як покупка квартири, потрібно підходити, ретельно зваживши переваги і недоліки різних варіантів, а також свої фінансові можливості і наявність вільного часу.

Придбання квартири в новобудові має значні переваги перед житлом на вторинному ринку, але і тут є свої ризики.

Позитивні сторони придбання квартири в новобудові

Головна її перевага в тому, що це чисте житло як з юридичної точки зору, так і з практичної. Це квартира без історії, без мешканців, без будь-яких слідів чийогось життя в ній; тобто вона спочатку підлаштовується під вас, а не ви під неї.

У сучасному будівництві використовуються зовсім інші технології і матеріали, змінилося саме поняття про комфортне житло: квартири будуються з просторими кімнатами, кухнями та передпокоями, або взагалі з вільним плануванням, де майбутній власник сам може розпланувати розташування міжкімнатних перегородок і всіх приміщень. Вибір завжди є, і підібрати підходящий варіант не буде надто складним. У цьому можна переконатися, переглянувши пропозиції від забудовників на сайті компанії Жилстрой-2. Тут ви знайдете детальну інформацію про забудовників і квартири, фотографії, ціни на квартири в м. Харкові, як в введених в експлуатацію будинках, так і проанонсовані проекти.

 ЖД «ПОДІЛЬСЬКИЙ» в Харкові


ЖД «ПОДІЛЬСЬКИЙ» в Харкові

Великим плюсом можна вважати наявність нових комунікацій, що відразу рятує мешканців від безлічі проблем у своїй квартирі і загальнобудинковому господарстві. Плюс безпечні ліфти, вже встановлені склопакети і проведений Інтернет – спокійне і комфортне життя може початися вже з моменту переїзду, якщо ви вибрали квартиру з чистової обробкою.

Розвинена інфраструктура – ще одна відмінна риса сучасних житлових комплексів. Всі соціально значущі об’єкти будуть поряд, а приємним бонусом можуть стати зелені зони для прогулянок, спортивні майданчики, розважальні центри. Обов’язковою умовою є наявність парковок і упорядкованої прибудинкової території.

Читайте:   Поширені помилки при ремонті

У нових будинках можуть використовуватися і централізовані системи опалення, і автономні, що гарантує безперебійну подачу тепла, а автоматичне регулювання температури в будинку дозволить заощадити електрику чи газ.

квартира в новостройке

Варто зауважити, що вибір вільного планування або квартири без обробки хоч і дозволить вам створити будинок своєї мрії з ексклюзивним дизайном, але потребує значних фінансових вливань (найчастіше незапланованих), відніме багато часу і нервів у пошуках матеріалів і надійної будівельної бригади, роботу якої потрібно постійно контролювати.

Можливі ризики при покупці квартири в новобудові

Необхідно переконатися в надійності забудовника, щоб ваш будинок не став згодом довгобудом із-за його недобросовісності. Придбання квартири на ранніх етапах будівництва набагато дешевше, але і ризикованіше.

Перевірте транспортну доступність місця забудови, так як будівництво нових житлових комплексів в-основному ведеться на віддалених від центру територіях.

Мінусом буде постійний шум, адже в’їжджають новосели і довго ще будуть все добудовувати і покращувати. Особливо це стосується будинків, що здаються без обробки. Також зверніть увагу, скільки будинків здано в експлуатацію в цьому житловому комплексі і скільки ще планується, інакше ризикуєте кілька років жити на будмайданчику.

І ще один важливий момент: обов’язково ознайомтеся, що входить в пропоноване вам чорнове, чистове або оздоблення «під ключ», так як будь-яких стандартів, що регламентують ці поняття, не існує, і кожен забудовник сам вирішує, який комплекс робіт мається на увазі під цими видами обробки.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*