Головна / Ландшафтний дизайн / Найкращі матеріали для створення садових доріжок

Найкращі матеріали для створення садових доріжок

Одними з найголовніших елементів ландшафтного дизайну можна вважати садові доріжки. Завдяки їм, індивідуальності може набути не тільки сад. Доріжки чудово будуть виглядати на дачній ділянці, а також на території приватного, або заміського будинку.

Матеріал, який використовується для садових доріжок може сформувати враження від самого саду. Навіть якщо в планах не є створення складної системи сплетення доріжок, все одно, ця деталь композиції вимагає уваги.

Отже, спробуємо визначитись, які матеріали для створення доріжок найкращі.

Натуральний камінь, безперечно, є найкращим серед всіх. Естетичні властивості камню поєднуються з його надзвичайною практичністю, що і робить даний матеріал чудовим вибором для створення садових доріжок. Серед каменю, який найчастіше використовується, можна виділити: граніт, вапняк, мармур та багато інших.

Натуральний камінь

Різноманітність форм каменю, їх кольорів, обробки створює величезний асортимент, що дає хороші можливості для створення неповторного дизайну. Основним недоліком цього матеріалу можна вважати його досить велику вартість. Тож, це в значній мірі звужує коло його використання.

Штучним аналогом натурального каменю є тротуарна плитка. Вона виготовляється з бетону, що пояснює її міцність, морозо- та водостійкість, невибагливість. Технологія виготовлення тротуарної плитки дозволяє отримати високоестетичний продукт. Отримані вироби можуть мати різні форми, узори та кольори, імітувати цеглу, натуральний камінь. Особливістю даного виду покриття є невелика ціна. Тротуарная плитка саме завдяки невеликій вартості і водночас гарним можливостям є одним із кращих варіантів для приватного будівництва. Ціну на тротуарну плитку можно подивитись на сайті betonix.com.ua.

До речі, бетон може використовуватись не тільки для створення тротуарних плиток, з нього також отримують цеглу або плити, які також використовують в садовому будівництві доріжок.

Доріжки з клінкерної цеглиДоріжки, отримані з клінкерної цегли також отримали поширення завдяки теплій гамі кольорів та низькій ціні.

Читайте:   Флюгер - практичний та красивий атрибут для приватного будинку

Цікаво виглядає трав’яне дорожнє покриття. Але тут треба розуміти, що естетичними такі доріжки можуть бути лише за умови постійного догляду за ними.

Вибираючи покриття для доріжок, зрозуміло, що їхня естетичність дуже важлива, але не треба забувати й про функціональність. Для покриття важливо бути витривалим, невибагливим у плані догляду, надійним. При виборі виробів для майбутніх доріжок, треба також враховувати навколишній ландшафт взагалі, щоб вони виглядали в ньому органічно.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*