Головна / Стеля / Натяжні стелі для комерційних закладів

Натяжні стелі для комерційних закладів

Натяжні стелі для комерційних закладів

Існує тільки один шанс справити добре враження на клієнта. Відповідно, зустрічати його треба у просторому, світлому приміщенні зі свіжим ремонтом. Більшість комерційних площ у столиці винаймається в оренду, тому більшість з них вимагають ремонту зі стилістичним оформленням відповідно до діяльності нових орендарів.

Для якісного та швидкого ремонту достатньо затягування стін та нанесення обраного кольору, а монтаж натяжної стелі вирішить питання остаточно. На обраний матеріал можна нанести брендування, а ідеально рівне полотно надійно закриє розгалуження комунікаційних кабелів та проводки до старих світильників.

Замовлені натяжні стелі від компанії «Чесні стелі» виготовляють у стислі терміни. Можна обирати серед виробників, що безкоштовно вимірюють площини та складають кошторис, а також скористатися системою знижок, яка залежить від об’ємів заданої роботи. Щодо цільового призначення для магазинів та офісів визначна певна специфіка особливостей та відмінностей.

Для офісного приміщення

Натяжні стелі для комерційних закладів

Офісний простір повинен мати привабливий та охайний вигляд та складати найпозитивніші враження на відвідувачів та клієнтів. Окрім того, створена атмосфера має сприяти максимальній увазі працівників, що впливатиме на продуктивність праці. Встановити сучасні натяжні стелі у всіх приміщеннях треба з метою збереження єдиного стильового простору.

Стельова конструкція може виконувати низку технічних завдань:

  • закрити всі комунікації;
  • вивести на поверхню акустичні динаміки та датчики сигналізації;
  • естетично оформити освітлювальне обладнання будь-якого типу;
  • стати неодмінною частиною системи пожежогасіння, вентиляції та кондиціювання.

У великому приміщенні варто використовувати дворівневі конструкції, що складаються з декількох полотен та візуально розділяють простір на окремі робочі зони. У випадку механічного пошкодження доведеться заміняти виключно пошкоджену ділянку, а не цілу стелю. А для невеликих приміщень з невисокими стінами варто використовувати глянцеві поверхні.

Читайте:   Які натяжні стелі найкраще для кухні

Натяжні стелі для комерційних закладів

Фактурні тканинні полотна, що імітують різноманітні матеріали, не пасують суворій офісній атмосфері. Виключенням може бути кабінет керівника або зона відпочинку. Стелі з логотипом компанії, іншим фотодруком та ручним розписом доречні у приймальнях та їдальнях, там вони справлятимуть доречне статусне враження.

Для магазину

Основна мета торгового приміщення – приваблювати нових клієнтів та утримувати потік старих. Тому у такому закладі оформлення інтер’єру має бути ідеальним та відповідати сфері діяльності.

Натяжні стелі для комерційних закладів

Серед магазинів одягу, побутової хімії та продовольчих товарів найбільшою популярністю користуються глянцеві та лакові поверхні. Візуально доданий простір завжди сприяє відчуттю комфорту, а відображений товар створює додаткову вітрину.

В салонах краси та медичних закладах доречні матові натяжні стелі, що створюють зону спокою та комфорту і заохочують залишитися в приміщенні якнайдовше.

В супермаркетах та торгових центрах стельова конструкція з натягнутим полотном служить ширмою, що закриває безліч комунікаційних сполучень, притаманних великій будівлі. Найчастіше використовують світлі сатинові поверхні, вони мають охайний вигляд та створюють зону додаткового освітлення, якого в комерційних закладах не буває забагато.

У підсумку варто окремо зауважити, що у всіх, без виключення, торгових та офісних приміщеннях за допомогою стельових конструкцій організовують визначні робочі зони. Для цього у відокремлені рівні вбудовують додаткове освітлення та встановлюють у визначених місцях: над зоною каси, над кожним відділом окремо або розділяють простір для відділів визначених фахівців. За допомогою натяжних стель можна реалізувати будь-які запити дизайнерів.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*