Головна / Побутова техніка для дому / Необхідний ремонт пральної машини? Краще звернутися в сервіс

Необхідний ремонт пральної машини? Краще звернутися в сервіс

ремонт пральної машини

Тим, у кого хоча б раз ламалася пральна машина, знайоме почуття розгубленості і паніки; адже звикнувши, що машинка все робить сама, досить важко повертатися до ручного прання. Хочеться як можна швидше відремонтувати свій агрегат і зайнятися іншими справами.

Деякі пробують розібратися в причині несправності і усунути її самотужки. Але це можна зробити лише в тих випадках, коли забули відкрити кран подачі води або забився фільтр зливу. Все-таки пральна машина виріб досить складний, і самостійний ремонт може лише погіршити становище.

Більшість сервісів проводять ремонт з виїздом на дім до клієнта, що для нього набагато зручніше і простіше. У Києві таку послугу можна замовити на сайті stiralka-service.kiev.ua; ця компанія вже не один рік займається ремонтом побутової техніки і напрацювала великий досвід в цій сфері і бездоганну репутацію.

Переваги ремонту в сервісі

Їх досить багато, щоб не сумніватися в правильності свого рішення і викликати майстра на дім.

  • Не доведеться демонтувати машинку, замовляти спецтранспорт для перевезення і вантажників.
  • Майстер виїжджає з набором інструментів і необхідних запчастин, щоб провести ремонт оперативно за один раз.
  • Перевірка роботи пральної машини проводиться при особистій участі власника.
  • На виконані роботи та запчастини надається гарантія, розцінки виставляються для ознайомлення з ними на сайті і не підлягають зміні, клієнт завжди отримує квитанцію.
  • Викликати майстра можна навіть у вихідні, а його приїзд організовується на протязі дня з моменту отримання замовлення, причому точно в призначений час.
ремонт пральної машини

Навіть самий дорогий ремонт буде дешевше покупки нового приладу.

Найбільш часті причини поломок

Найчастіше ремонту можна уникнути, якщо дотримуватися рекомендацій виробника по експлуатації машини. Вивчивши кнопки режимів, ми з часом перестаємо виконувати елементарні правила і розплачуємося за це.

Читайте:   Як встановити витяжку на кухні самостійно - інструкція з відео

Не забувайте завжди перевіряти кишені і прибирати з них дрібні предмети: монетки, гвоздики, скріпки і т. д. Вони забивають фільтр, і вода перестає зливатися. Регулярна очистка потрібна і тому, що потрапляють в нього нитки і ворсинки тканини спочатку почнуть знижувати швидкість зливу, а потім і зовсім заб’ють його.

Засмічення, яке не дає виливатися воді, може утворитися також між баком і фільтром, якщо, наприклад, часто прати старі речі і килимки, від яких в процесі прання і віджимання можуть відриватися фрагменти тканини. В цьому разі лише фахівцеві вдасться прочистити засмічення.

ремонт пральної машини

Привести до поломки може перевищення норми завантаження білизни. Багато моделей оснащені системою дисбалансу, і закладка великої кількості важких речей призводить до зменшення числа обертів або взагалі до зупинки машини.

Щоб дрібні предмети не опинилися в системі зливу або вузлах агрегату, їх слід поміщати в спеціальні мішки для прання.

Якщо машинка стала сильніше вібрувати при віджиманні, необхідно перевірити, чи рівно вона стоїть, чи не має під нею сторонніх предметів і чи не  торкається вона стіни. Сильніше стукати і вібрувати машина може і через зношування підшипників, амортизаторів або ослаблення кріплень противаг. Це вже робота для майстра.

При утворенні калюж на підлозі варто перевірити герметичність кріплення шлангу, що подає воду і сам він. Причиною можуть бути зношені гумові патрубки або манжети люка. Манжета може пошкодитися, коли в барабан потрапляє гострий предмет з кишень одягу. Самостійно замінити її можна, але в багатьох машинках доведеться розібрати для цього всю передню панель.

Варіантів несправностей буває багато: не обертається барабан, вода зливається відразу або, навпаки, не зливається взагалі, вода не набирається або не гріється, відмовляють мотор і автоматика. Правильний «діагноз» вашої пральної машини може поставити тільки кваліфікований фахівець, і ремонт у нього не забере багато часу. Так що краще відразу звертатися в сервіс і не намагатися ремонтувати самому.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*