Головна / Вікна / Особливості та переваги євровікон Perfect

Особливості та переваги євровікон Perfect

Особливості та переваги євровікон Perfect

Сучасне якісне євровікно від TM «PERFECT» вже добре відоме споживачу. На відміну від багатьох своїх конкурентів, компанія не тільки реалізує віконну продукцію, а й безпосередньо її виробляє. Своїм клієнтам, «Перфект», окрім звичайних металопластикових, також пропонує дерев’яні євровікна та алюмінієві системи.

Надійність і професіоналізм

Особливості та переваги євровікон Perfect

Щоб вікно мало довгий термін використання, компанія застосовує тільки якісні матеріали. Наприклад, при виготовленні склопакетів використовується скло товщиною не менше 4 мм. Це дає змогу отримувати високі показники звукоізоляції та теплоізоляції. Фурнітура повинна забезпечувати достатньо багато циклів відкривання-закривання, щоб система функціонувала протягом довгого часу. Отже в «PERFECT» працюють тільки з перевіреними постачальниками, такими як WinkHaus та Roto, котрі гарантують правильну роботу фурнітури не менш ніж 20 років.

Серед позитивних сторін компанії можна назвати:

  • Висока якість продукції;
  • Сучасний дизайн;
  • Контроль за виробництвом кожної деталі;
  • Штат високопрофесійних фахівців.

Ще одна риса вирізняє «Перфект» – власний логістичний центр. Наявність такого підрозділу дає змогу не тільки виключити можливі пошкодженню віконних систем завдяки використанню спеціального транспорту з критим кузовом, а й здешевити продукцію.

Цінова доступність

Щоб зберегти існуючу клієнтську базу та залучити нових покупців фахівці TM «PERFECT» ведуть грамотну цінову політику. Не в останню чергу завдяки цьому вдається завойовувати нові місця для збуту. На сьогоднішній день, купити євровікна від даного бренду вважається вдалим вкладенням коштів.

Звичайно є й дешевші варіанти. Але, якщо порівнювати надійність яку має євровікно від інших виробників, то поєднання ціна-якість в більшості випадків буде на користь продукції «Перфект». Виключивши зайві (для покупців) витрати, компанія робить мінімальні націнки на продукцію та послуги.

Читайте:   Французькі вікна

Де придбати

Особливості та переваги євровікон PerfectУкраїна доволі велика країна і охопити всю її територію не просто. Більшість спеціалізованих салонів знаходяться в Західній та Центральній частині. Так, наприклад придбати євровікна у Львові можна у трьох фірмових салонах. У кожному з них навчені менеджері запропонують оптимальний варіант для будь-якого випадка.

В Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській областях та на Закарпатті салони розташовані навіть в невеликих містах. Варто відзначити, що на євровікна ціна приблизно однакова, незалежно буде це Київ чи Ужгород.

Купуючи вікна «PERFECT» кожен клієнт отримує якісний товар за помірну ціну, а відмінний зовнішній вигляд зробить помешкання сучасним та стильним.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*