Головна / Меблі для дому / Письмовий стіл: на що звернути увагу при виборі

Письмовий стіл: на що звернути увагу при виборі

Письмовий стіл

До вибору такого предмета меблів, як письмовий стіл, варто підійти відповідально. Адже це не просто предмет інтер’єру, а місце для роботи, і від його правильної конструкції та матеріалу залежить фізичне здоров’я та самопочуття людини, яка працює, сидячи за ним.

Різновиди письмових столів

Приватним варіантом письмового столу є комп’ютерний стіл. Крім установки власне комп’ютера, до нього зазвичай передбачається спеціальна висувна поличка для клавіатури та миші, а іноді підставка для принтера або МФУ, колонок та іншого обладнання.

Крім того, якщо мова йде про кутовий стіл з невеликою робочою поверхнею і спрямованим джерелом штучного освітлення, розрізняють столи для лівшів і правшів, з розташуванням поверхні для роботи праворуч і зліва відповідно.

Якщо вибирати меблі для роботи або навчання то подивитися на комп’ютерний письмовий стіл можливо в інтернет-магазині Kharkivmebel https://kharkivmebel.com/kupit-kompiuternii-stol-v-kharkove.html за прийнятною ціною, і цей варіант буде оптимальним рішенням.

Стіл комп'ютерний

Стіл комп’ютерний Орфей

На які параметри звернути увагу при виборі столу

Вибираючи письмовий стіл, звертайте увагу на такі основні параметри.

Матеріал, з якого виготовлений стіл:

  • Масив дерева – найдорожчий, але довговічний, міцний та екологічно безпечний. Досить важкий і часто громіздкий.
  • МДФ – найпоширеніший варіант. Більш бюджетний, легкий, відрізняється різноманітністю кольорів та форм.
  • Скло – не настільки поширений варіант саме для письмового столу, частіше зі скла виконують журнальні столики. Але в деяких інтер’єрах буде доречним. Міцний, довговічний.
  • Пластик – найбільш бюджетний та непрактичний. Такий стіл навряд чи довго прослужить, та й з погляду екології та естетики залишає бажати кращого.
Читайте:   Мебель для офиса: по каким критериям следует ее выбирать?

Розмір та конструкція

Залежно від того, для кого купується стіл – для школяра чи дорослого, можуть зустрічатися різні моделі та розміри. Стандартна ширина стільниці – 70 см, але можуть зустрічатися і ширше, і, в окремих випадках, – вужче. Для школярів часто випускають трансформери із можливістю регулювання кута нахилу стільниці та її висоти – це сприяє формуванню правильної постави, отже, здорового хребта.

Стіл робочий Квадро

Залежно від призначення стіл буває обладнаний додатковими місцями для зберігання – ящиками, тумбочками, поличками. Дуже зручно, коли вони розташовуються з боків безпосередньо від робочого місця.

Використовувана фурнітура:

  • сталева – більш «тиха» та довговічна;
  • алюмінієва – бюджетніший варіант, швидше зношується.

Дизайн

У плані дизайну існує велика різноманітність письмових столів. Це може бути окремий самостійний вид меблів, компактний і легкий; може бути великий – монументальний та солідний; об’єднаний з тумбочками та поличками, а іноді і з дитячим ліжком; кутовий; стіл-парта. Тут все залежить від площі кімнати, інтер’єру та функціонального призначення столу.

Найголовніше при виборі столу – визначитися з функціями, які він виконуватиме, і потім, залежно від бюджету та особистих переваг, зробити вибір.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*