Головна / Меблі для дому / Поради як правильно підібрати меблі в дитячу

Поради як правильно підібрати меблі в дитячу

підібрати меблі в дитячу

З чого почати процес?

До наповнення кімнати меблями в дитячу потрібно підійти відповідально, адже від цього залежить комфорт вашої дитини. Дитяча кімната стане тим важливим місцем, де буде відбуватись зростання малюка, його особистісне становлення. Кожен куточок у приміщенні має бути безпечним та функціональним.

Перед обранням меблів для дитячої кімнати потрібно визначитись, які елементи взагалі знадобляться дитині. До стандартного набору входять ліжко або диван, шафа, гардеробна, стіл зі стільцями, полиці тощо. До кожного з цих виробів є певні вимоги, яких необхідно дотримуватись. В такому випадку малюку буде комфортно.

Як правильно вибрати меблі для дитячої?

Можна визначити наступні основні параметри, на які слід звертати увагу при покупці меблів у дитячу кімнату:

  • безпечність – ключова характеристика, адже конструкція меблів має бути міцною та надійною, не мати в собі гострих кутів, щоб активна дитина не отримала травм під час ігор;
  • функціональність – меблі мають задовольняти усі потреби дитини та бути такими, щоб вона могла самостійно користуватись ними без супроводу дорослих;
  • розміри – краще не обирати варіанти на виріст, а віддати перевагу моделям-трансформерам (по мірі зростання  дитини їх можна буде розширити та доповнити потрібними компонентами);
  • компактність – після встановлення у дитячу меблів в кімнаті повинно залишитись достатньо простору для розваг.

підібрати меблі в дитячу

Якщо ви обираєте меблі для дитини шкільного віку, обов’язково спитайте її думку. У цьому віці вона вже має право висловити свої забаганки, а ви можете та навіть зобов’язані до них дослухатись. Якщо обираєте різні предмети інтер’єру, віддавайте перевагу меблям в єдиному стилі для створення гармонійної композиції.

Читайте:   Кварцевые столешницы: воплощение красоты и практичности

Дитячі меблі: що дійсно потрібно?

При обранні дитячих меблів враховуйте той факт, що діти ще не мають сформованої нервової системи. Тому віддавайте перевагу спокійним пастельним відтінкам, які не будуть провокувати у малюка агресію та дратівливість. Також це сприятиме спокійному сну без нічних кошмарів. Тож інтенсивне червоне забарвлення меблів – не найкращий варіант для дітей.

У випадку, якщо у кімнаті проживатиме декілька дітей, слід потурбуватись про те, щоб у кожної дитини був власний стіл та місце для зберігання речей. Для економії простору можна вибрати двоярусне ліжко. Не підходьте несерйозно до наповнення кімнати для дитини меблями. Вона з ранніх років заслуговує на якісні меблі, які будуть формувати у неї правильне відношення до життя та сприяти гармонійному фізичному розвитку. Тому звертайтесь до перевірених виробників з гарною репутацію і позитивними відгуками.

Джерело: сайт snite.ua.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*