Головна / Двері / Поради з вибору вхідних металевих дверей

Поради з вибору вхідних металевих дверей

Вхідні двері – це і захист, і «обличчя» будинку або квартири, перше, що зустрічає гостей і оберігає будинок від вторгнення грабіжників. Розповімо, якими критеріями потрібно керуватися, вибираючи вхідні металеві двері, на чому можна і не можна економити. Для початку відзначимо, що критерії вибору вхідних дверей з металу для будинку і квартири дещо відрізняються:

 • Для квартири дуже важлива шумоізоляція, щоб звуки з під’їзду і від сусідів не заважали. Теплоізоляція, якщо під’їзд утеплений і надійно закривається, відходить на другий план.

Для будинку, особливо, якщо тамбура і других дверей немає, дуже важлива саме теплоізоляція, щоб виключити можливість промерзання і попадання холоду з вулиці в передпокій і житлові кімнати. Шумоізоляція важлива менше, адже найближчі сусіди досить далеко. Втім, якщо поруч з будинком галаслива магістраль, то цей критерій теж не можна випускати з уваги.

Поради з вибору вхідних металевих дверей

Другий критерій. перший клас, як самий ненадійний, відразу виключаємо. Не потрібен в будинку або квартирі і четвертий, «сейфовий» клас захисту — нема чого переплачувати. А ось вибір між другим і третім класами захисту вхідних металевих дверей залежить від наступних факторів:

 • Наскільки благополучний район проживання, як часто тут трапляються квартирні крадіжки.
 • Чи є охорона в котеджному селищі.
 • Чи встановили власники охоронну сигналізацію та відеокамери.
 • Чи є в під’їзді консьєрж, наскільки він надійно замикається і охороняється.
 • Двері одні чи є другі.

Поради з вибору вхідних металевих дверей

В цілому, якщо в районі все нормально, сусіди благополучні, прийняті інші заходи захисту від грабіжників, то можна заощадити, обійтися без бронезасовів і вибрати вхідні двері другого класу захисту. Вони досить надійні.

Поради з вибору вхідних металевих дверей

Третій важливий момент-стиль і декор. Металеві двері сьогодні зовсім не обов’язково виглядають просто, нудно і індустріально. Можна вибрати різний колір полімерного покриття, двері зі скляними вставками, дерев’яними накладками, кованими елементами, гратами. Варіантів багато. Звичайно, чим більше декору, чим представніше виглядають двері, тим вони дорожче коштують.

Читайте:   Як встановити двері у ванну своїми руками швидко і якісно

Поради з вибору вхідних металевих дверей

І тут виникає четвертий, дуже важливий критерій вибору – бюджет. Сьогодні практично нереально знайти вхідні двері за ціною 2000-3000 грн. Загалом цінник коливається в межах 5000-10000, залежно від виробника та якості. І це не ексклюзивні, а звичайні моделі. Тому потрібно заздалегідь визначитися, скільки ви готові витратити на захист свого будинку або квартири.Поради з вибору вхідних металевих дверей

Вирушаючи в магазин вибирати вхідні двері, не забудьте провести виміри. Вам потрібні висота і ширина дверного отвору, а також товщина несучої стіни. А раптом у вас нестандартний за розмірами варіант?

Відповідно до думки професіоналів, мінімальні вимоги до металевих вхідних дверей наступні:

 • Товщина сталі від 1,5 міліметра, краще 2 міліметри, більше — недоцільно.
 • Товщина стулки не менше 80 міліметрів.
 • Наявність облицювальних панелей товщиною від 12 міліметрів.
 • Наявність одного, а краще двох контурів якісного ущільнювача.
 • Наявність звуко і теплоізоляційного матеріалу всередині полотна і коробки. Для квартири в теплому під’їзді можна вибрати двері з утеплювачем у вигляді пінопласту або гофрованого картону. Для дверей в приватний будинок це поганий варіант, потрібні мінеральна або базальтова вата, а краще — пінополіуретан.
 • Показник звукоізоляції повинен бути не менше Rw 32 дБ.
 • Наявність мінімум одного горизонтального і двох вертикальних ребер жорсткості, які забезпечують міцність і стійкість всієї конструкції.
 • Наявність практичної, зручної і при цьому красивої ручки, вічка і міцних петель, які йдуть в комплекті.
 • Наявність двох замків. В ідеалі один з них циліндровий, другий — сувальдний. Повинні бути броненакладки в місці установки замків, щоб захистити їх від висвердлювання.

Поради з вибору вхідних металевих дверей

На перерахованих критеріях економити категорично не радимо! Обов’язково слід уточнювати у продавця наявність сертифікатів якості. І на самі двері, і на замки. Важлива репутація виробника.

Читайте:   Что такое металлическая дверь?

Зовнішня обробка вхідних дверей з металу може бути виконана не тільки з полімерного покриття фарбою, але і з дерев’яних накладок або МДФ, захищеного від зовнішніх впливів ламінуванням. Внутрішнє оздоблення може бути більш різноманітним, все залежить від того, який інтер’єр власники хочуть бачити в передпокої або коридорі.

Поради з вибору вхідних металевих дверей

Мало правильно вибрати вхідні металеві двері, керуючись перерахованими вище вимогами до них. Важлива також правильна установка з використанням монтажної піни, щоб двері дійсно стали надійною перешкодою для грабіжників, звуків, запахів і холоду. Довірити монтаж краще професіоналам.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*