Головна / Як побудувати дім / Поширені помилки при ремонті

Поширені помилки при ремонті

Поширені помилки при ремонті

Ремонт – процес, на який йде багато часу і фінансів. Тому важливо зробити з самого початку все правильно. Допущені помилки при ремонті можуть в результаті стати причиною великих матеріальних втрат. Часом їх навіть неможливо виправити, і приходиться в результаті потім пристосовуватися до незручностей.

Планування проекту

Плануючи ремонт, складайте проект, в якому будуть вказані зміни, що вносяться в планування житла, матеріали, що будуть використовуватись для обробки і розрахунок необхідної їхньої кількості. При оновленні проводки слід скласти план розміщення меблів, продумати розташування розеток, світильників, їх кількість, розрахувати навантаження, щоб уникнути короткого замикання. Краще довірити ці роботи кваліфікованих фахівців.

Заміна вікон

Якщо планується заміна вікон, то її обов’язково роблять до ремонту, оскільки якщо зробити заміну вікна після наприклад фарбування стін, то це може пошкодити вже куплені і використані для стін матеріали.

Послідовність робіт

Не можна порушувати послідовність робіт. Спочатку встановлюють або прибирають перегородки згідно з проектом. Потім проводять всі комунікації, вдаючись, якщо необхідно, до допомоги фахівців. Далі йде обробка стін, влаштування підлоги і стелі. Оздоблювальні роботи – завершальний етап. Якщо порушити послідовність і робити стелю після того, як виконана настилка підлогового покриття, доводиться закривати підлогу, щоб не забруднити, або потім відмивати поверхню від будівельного бруду.

Розрахунок матеріалів

Вибір і розрахунок матеріалів слід заздалегідь продумати матеріали для кожного приміщення з урахуванням призначення. Їхня фактура і колір повинні гармонійно поєднуватися і відповідати дизайну. Закуповувати матеріали слід з запасом в розрахунку на можливе внесення змін в проект і на можливий брак. Вони повинні бути без дефектів, з однієї партії, щоб уникнути відмінностей у відтінках.

Читайте:   Как выбрать строительную фирму: пути решения проблемы

Якість матеріалів

Не варто економити на якості. При купівлі дешевих речей можна отримати підробку. Неякісні прилади можуть швидко прийти в непридатність, зламатися, що потягне за собою додаткові витрати на ремонт або на його заміну. Оздоблення дешевими матеріалами наближає термін нового ремонту.

Робочі

Наймаючи будівельну бригаду, бажано переконатися в їхній кваліфікованості. Для цього можна подивитися приклади виконаних ремонтів, запитати друзів і знайомих, у яких був досвід ремонтних робіт. Обов’язково під контроль потрібно брати закупівлю матеріалів і додаткові витрати. Бажано складати договір із зазначенням термінів виконання робіт, контролюючи кожен етап.

Дотримання норм будівництва

Роботи повинні виконуватися вчасно, згідно з термінами, що встановлені згідно з нормами. Не варто поспішати, щоб не довелося переробляти. Наприклад, щоб отримати якісну цементну стяжку, необхідно дати їй сохнути щонайменше місяць. При штукатурних, лакофарбних роботах слід витримувати необхідний час для кожного шару.

Вентиляція

При монтажі вентиляції слід врахувати окремий вихід для витяжки на кухні, газового котла. Якщо на кухні буде загальний вентиляційний вихід, то в приміщення буде швидко ставати душно при непрацюючій витяжці. Облаштування двох окремих виходів забезпечить нормальну циркуляцію повітря. Для котла також потрібен окремий димохід, щоб продукти горіння не потрапляли в приміщення через загальну вентиляцію. Не зайвим буде установка спеціального розподільного клапана, за допомогою якого можна регулювати повітряні потоки.

Опалення

При організації опалювальної та водопровідної системи слід з’ясувати, який тиск води і теплоносія в них, щоб підібрати відповідні труби і прилади, які зможуть його витримати. При виборі радіаторів слід пам’ятати, що алюмінієві можна встановлювати в багатоповерхових будинках. Якщо ховати батареї, потрібно залишити доступ до кранів.

Доступ до комунікацій

Під час прокладки комунікацій необхідно передбачити доступ до основних вузлів в разі неполадок. Можна замаскувати такі місця знімним коробом чи плиткою. Не можна закладати вільний простір під ванною.

Читайте:   Какие гаражные ворота лучше выбрать

Правильне покриття підлоги

Підлогове покриття слід вибирати з урахуванням призначення приміщення. У житлових кімнатах підлога повинна бути теплою. У ванній бажано класти плитку з протиковзкою поверхнею. Так як вона холодна, можна змонтувати підлогу з обігрівом. На кухні підлога повинна бути стійкими до механічних пошкоджень, хімічного впливу, неслизькими, зручними для прибирання і санобробки.

Заздалегідь продумати встановлення меблів і приладів

Купуючи меблі, обладнання, прилади, необхідно продумати, де вони будуть встановлені. Виміряти всі розміри, щоб не вийшло, що шафа не стане там, де ви задумали. Для електрообладнання необхідно передбачити підключення до мережі.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*