Головна / Як побудувати дім / Як вибрати надійну будівельну бригаду

Як вибрати надійну будівельну бригаду

Як вибрати надійну будівельну бригаду

Вмілий і правильний вибір будівельної бригади – не менш важлива складова успіху при ремонтно-будівельних роботах, ніж якісно і професійно виконаний проект. Але як вибрати будівельну бригаду?

Проект будівництва будинку розробляється з метою створити котедж в певному стилі, із затишною атмосферою і функціональним рішенням приміщень. Але навіть найкращий і якісний проект не може гарантувати, що ваш будинок буде побудований саме так, як потрібно. Велика частина успішного завершення будівництва залежить від вибору будівельних і оздоблювальних матеріалів високої якості, а також від вибору будівельної бригади робітників. Не забувайте, що якість майбутнього будинку повністю залежить від бригади будівельників. Яких будівельників ви виберете, такий і отримаєте дім.

Непрофесійна бригада будівельників – крах ваших надій на якісний будинок

Невдалий вибір будівельної бригади може обернутися різними ситуаціями. Непрофесійна бригада може елементарно не знати особливостей використання сучасних матеріалів і технологій. Підсумок може бути невтішним: повна невідповідність проекту, марно витрачені кошти, дорогоцінний час і нерви.

Також непрофесійна бригада може виявитися недобросовісною, використовуючи дешеві матеріали і видаючи їх за дорогі. Ринок будівельних матеріалів в залежності від цінової категорії пропонує матеріали різної якості. А якщо в процесі будівництва були застосовані будматеріали низької якості – на довгостроковий і якісний результат розраховувати не доводиться.

У цій статті ми розглянемо основні правила для вибору кваліфікованих і професійних будівельників, на що варто звернути увагу при виборі будівельної бригади і чого варто остерігатися. Читайте нашу статтю і завжди вибирайте тільки найбільш сумлінних та професійних будівельників.

Читайте:   Дымоходы: достоинства и недостатки разных видов

Шукаю будівельну бригаду – розпитую знайомих

Для початку спробуйте розпитати знайомих, друзів та родичів. Цілком можливо, що хтось з них недавно будував будинок і у нього залишилися контакти хороших будівельників. З’ясуйте відгуки про роботу будівельної бригади. Подивіться самі і переконайтеся, що побудований будинок вам подобається. Якщо вдасться знайти команду, про яких добре відгукнулися кілька знайомих – то, безсумнівно, слід зробити вибір. У хорошої бригади будівельників може і не бути реклами – у них і так завжди достатньо замовлень від знайомих тих людей, яким вони вже будували будинки і котеджі.

Пошук серед будівельних компаній

Якщо ж вам потрібна бригада будівельників і ви не знайшли її по знайомству – доведеться звертатися до будівельних фірм. Тут є ряд певних переваг:

 • Економія часу і нервів. У випадку з будівельною компанією її представники або запропонують вам необхідних фахівців будівельників, або самі підберуть для вас весь необхідний персонал. В іншому випадку довелося б самостійно спілкуватися з різними кадрами, любителями випити і іншими унікальними особистостями.
 • Визначення професіоналізму працівників. Якщо ви не є профі в ремонтно-будівельній справі, то досить важко буде визначити професійний рівень Ваших працівників і проконтролювати процес будівництва.
 • Репутація компанії. У кожної нормальної фірми є репутація, якою вона дуже дорожить. Ця репутація гарантує високий рівень якості і професіоналізму робіт. І така фірма не буде зв’язуватися з непорядними постачальниками обладнання і матеріалів, а також з неперевіреними працівниками.

Хороші професіонали своєї справи високо цінують свою працю. Не женіться за дешевизною, це може обернутися набагато дорожче в перспективі. Також варто подивитися попередні роботи вибраної бригади будівельників. У кожної поважаючої себе команди повинно бути портфоліо. І якщо бригаді дійсно є чим пишатися – вони самі покажуть збудовані будинки без лишніх питань.

Читайте:   Галогенові лампи для дому – головні недоліки цього виду освітлення

Таким чином ви точно зможете дізнатися купу подробиць про попередні проекти будівельників і відгуки замовників про виконану ними роботу.

Як вибрати надійну будівельну бригаду

Перевірка будівельної бригади на майстерність

Однією з найшвидших і найбільш ефективних способів перевірити будівельну бригаду робітників на майстерність і професіоналізм є проста розмова про проект. Спробуйте запитати у бригади нездійсненні і свідомо нереальні вимоги до будівництва і ремонту. Справжні професіонали своєї справи одразу скажуть, що реально зробити, а що неможливо в силу об’єктивних причин. Будівельники, які відразу ж погоджуються на всі вимоги, вселяють недовіру. До них краще придивитися уважніше.

Кошторис і витрати на бригади по будівництву

Оцінюйте свої фінансові можливості реально. В процесі будівництва будинку нерідко трапляються непередбачені витрати. Намагайтеся володіти сумою, яка хоча б у півтора рази перевищує загальний кошторис.

І до речі про кошторис. Завжди вимагайте від підрядників точну кошторис витрат ще до початку будівельних робіт. Часто, за рахунок непередбачених витрат вартість будови збільшується в кілька разів. Це трапляється через недобросовісних спеціалістів, які намагаються запудрити вам мізки. Будьте розумнішими.

Непередбачені витрати – це стаття бюджету, яка дійсно може виникнути, але вона не повинна включати великі суми грошей.

Договір про виконання робіт підрядниками

Договір є важливим чинником у разі робіт з юридичними особами. Туди можна включити вимоги до закінченого об’єкту, підсумкову кошторис, випадки коли будівельна бригада має право відходити від існуючого та затвердженого плану, терміни виконання будівельних робіт і багато іншого. Всі ці пункти в договорі, спільно затвердженому сторонами, зроблять співпрацю з будівельниками спокійнішою і більш плідною. Також договір є запорукою того, що результат будівництва об’єкта буде повністю задовольняти всіх учасників проекту.

Читайте:   Дерев'яні сходи в будинку: з якого дерева їх побудувати?

Додаткові поради як вибрати будівельну бригаду

Якщо обрана будівельна бригада  має позитивні відгуки від колишніх замовників, але підозріло зволікає з оформленням договору – введіть поетапну систему оплати праці. При такому розкладі, Ви завжди будете трохи винні будівельникам.

Не погоджуйтеся співпрацювати з тими бригадами, у яких крім вашого проекту ще кілька будов в процесі (мова не йде про великі компанії, у яких є багато підрядників на різні об’єкти). Бувають випадки, коли будівельники беруть завдаток і йдуть добудовувати інші об’єкти, з’являючись на будівництві лише за півгодини до приїзду замовників. Таке будівництво будинку може затягнутися на довготривалий термін.

Ознака хорошої будівельної бригади

І наостанок, ми наведемо список ознак хороших та порядних будівельників:

 • Ви завжди можете зв’язатись з будівельниками – вони не пропадають
 • Наявність всіх необхідних інструментів
 • Дбайливе поводження з оздоблювальними та будівельними матеріалами замовника
 • Відсутність прогулів без поважної причини
 • Не найдешевша оплата праці. Професіонали своєї справи завжди високо цінують свою працю
 • Будівельники без особливих проблем читають будівельні креслення та документацію
 • Підрядники легко орієнтуються в будівельній термінології
 • Чистота робочого місця. На будівельному об’єкті панує чистота і порядок, все лежить на своїх місцях,
 • Робочий процес команди добре організований.

Не пошкодуйте своїх сил і дорогоцінного часу на пошуки професійної та добросовісної будівельної бригади. Якщо у Вас все вийде, результатом стане втілення в життя будинку вашої мрії, який прослужить Вам довгий час.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*