Головна / Як побудувати дім / Послуги самоскида: як замовити таку спецтехніку для будівництва?

Послуги самоскида: як замовити таку спецтехніку для будівництва?

Послуги самоскида

Перевезення вантажів та спрощення роботи будівельників. Саме для цього використовують спеціальну техніку під час спорудження приватних будинків чи комерційних об’єктів. Спецтехінка на будівництві – це його сталеві м’язи, важлива ланка інфраструктури для будівельників. Для забезпечення постачання сипучими будівельними матеріалами та вивезення землі, будівельного сміття пропонуються послуги самоскида Львів та інших містах Львівської області від компанії «Стрийкумбуд».

Компанія Стрийкумбуд має у наявності самоскиди із потужністю до 10 тонн та можливістю забезпечити будівництво перевезеннями на належному рівні і у визначений замовником, терміни. А також може надати послуги з тимчасового використання спецтехінки для будівництва, включно із орендою гідромолота, бетонозмішувача, навантажувача та ямобура.

Як замовити самоскид онлайн

Це зробити дуже просто. На офіційному сайті компанії у розділі «Спецтехінка» є сторінка, що присвячена саме таким замовленням. Тисніть кнопку «Замовити» і заповнюйте нескладну онлайн-форму із такими даними:

 • вид послуги – самоскид або вивіз ґрунту;
 • адреса для замовлення;
 • дата виконання замовлення – день, місяць і рік;
 • час, на який має бути замовлено послугу;
 • контактні дані замовника – ім’я, номер телефону, імейл.

Працює також для замовлень телефон офісу компанії. Замовити послуг можна у самому офісі, де наживо поспілкуватись із співробітниками і оформити послуги самоскида.

За кермом самоскида працюють професійні та досвідчені водії, які мають практичні навички з управління таким спецтранспортом та взаємодії із операторами екскаваторів і навантажувачів, кранів, та іншої підйомної техніки.

Послуги самоскида

Чим може допомогти самоскид на будівельному майданчику

Звісно, що найважливіше його завдання – вивезення великої кількості землі, перевезення ґрунту. Разом з тим самоскиди ефективні і для доставки будівельних матеріалів:

 • пісок;
 • щебінь;
 • оброблене та сире каміння для мурування.
Читайте:   Современные жилые комплексы: их особенности и преимущества

Всього, самоскид може взяти для вивезення від 8 до 10 кубічних метрів сипучого матеріалу.

Навантаження на самоскид здійснює зазвичай екскаватор. Насипання ґрунту у самоскид буде швидким, оскільки є численні варіанти облаштування кузова для полегшення такого навантаження. Крім того, кузов КаМАЗу-5511, що використовується для перевезень є невисоким, зручним для роботи оператора екскаваторної техніки.

Також самоскид можна використовувати як техніку для перевезення інших вантажів:

 • пакетованої цегли, бруківки;
 • елементів твердої покрівлі;
 • пакованих огороджувальних матеріалів;

А також для перевезення бетонних блоків та готових частин будинків, іншого.

Робота на будівельному майданчику неможлива без використання спеціальної техніки, в тому числі потужного самоскида. Він – необхідний помічник у більшості справ будівельників, без яких неможливо виконати завдання на будівництві: перевезти грунт, транспортувати будматеріали по території будівельного майданчика і перевезти матеріали за його межі.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*