Головна / Будівельні матеріали / Правильне застосування гіпсових штукатурок Ротбанд Knauf

Правильне застосування гіпсових штукатурок Ротбанд Knauf

Сьогодні існує достатньо матеріалів для сухого будівництва. До найбільш популярних, зручних і універсальних, відноситься гіпсова штукатурка Кнауф Ротбанд. Маючи у своєму складі полімерні добавки, штукатурка Кнауф Ротбанд 30 кг, ідеально підходить для обробки стін і стель, що мають як бетонну, так і цегляну основу.

Особливістю гіпсових штукатурок Ротбанд є і те, що їх, можливо, наносити на будь-яку, навіть дуже гладку поверхню. Зробити це за допомогою звичайної цементної штукатурки не вийде, адже вона просто відвалиться від стіни.

Про те, які саме характеристики має гіпсова штукатурка Ротбанд, і де вона застосовується, ви зможете дізнатися з цієї статті.

Гіпсова штукатурка Кнауф Ротбанд: витрата, характеристики, опис

Штукатурка гіпсова Knauf Ротбанд — являє собою суху суміш на основі гіпсу з полімерними добавками. Саме за рахунок полімерних добавок і забезпечується максимальна адгезія гіпсової штукатурки Ротбанд з поверхнями.

Основне призначення даної штукатурки, це обробка стін і стель в житлових приміщеннях з помірним ступенем вологості. Слід зауважити, що будівельний гіпс непогано поглинає вологу з навколишнього середовища, тому застосовувати гіпсову штукатурку Кнауф Ротбанд доцільно тільки в тих приміщеннях, де постійно присутня нормальна вологість.

Правильне застосування гіпсових штукатурок Ротбанд Knauf

Штукатурка Ротбанд має білий колір і дрібнозернисту структуру. Це дозволяє ідеально підготувати поверхні стін і стель в будинку під фарбування, наприклад, або їх обробку шпалерами. Розглянемо основні характеристики штукатурки Ротбанд.

Характеристики гіпсової штукатурки Кнауф Ротбанд 30 кг

Як було сказано вище, гіпсова штукатурка Ротбанд має в своєму складі полімерні добавки. В свою чергу їх наявність в суміші і робить її добре прилипаючими навіть до сильно гладкої основи.

Читайте:   ШМБ на металокаркасі: переваги та відмінності

Внаслідок цього, товщина наносного шару штукатурки Ротбанд, може бути від п’яти до п’ятдесяти міліметрів. Зазвичай для приготування гіпсової штукатурки Кнауф Ротбанд береться 18-19 літрів звичайної води з-під крану, на 30 кг сухої суміші. Після чого суміш якісно перемішується за допомогою будівельного міксера до тих пір, поки не вийде однорідна, потрібної консистенції маса.

Правильне застосування гіпсових штукатурок Ротбанд Knauf

З основних технічних характеристик штукатурки Ротбанд, слід зазначити ось що:

  1. Фракція сухої штукатурної суміші, не більше 1,2 мм;
  2. Товщина штукатурного шару 5-50 мм;
  3. Витрата гіпсової штукатурки Кнауф Ротбанд при товщині штукатурного шару в 1 см становить приблизно 8-9 кг на один квадратний метр;
  4. Повний час висихання штукатурки Ротбанд, не менше семи діб;
  5. Час, за який потрібно виробити готову штукатурну суміш, приблизно близько півгодини;
  6. Міцність на стиск і вигин штукатурки Ротбанд, становить 2,5 і 1,0 МПа;
  7. Термін придатності гіпсових штукатурок Knauf Ротбанд, при правильному зберіганні приблизно близько півроку.

Отже, розглянемо процес нанесення гіпсової штукатурки Ротбанд на попередньо підготовлену поверхню стіни або стелі.

Робота з гіпсовою штукатуркою Кнауф Ротбанд

Як зробити штукатурку Ротбанд, було розглянуто вище. Для цього, на один мішок вагою в 30 кг, потрібно взяти приблизно 18-19 літрів чистої води, після чого додати суху суміш і ретельно розмішати будівельним міксером. Важливо витримати розчин не менше п’яти хвилин, після чого його можна використовувати.

Слід знати, що ті поверхні, які сильно вбирають вологу, наприклад зроблені з силікатної цегли, перед нанесенням штукатурки Ротбанд повинні бути попередньо прогрунтовані. Як правило, для цих цілей використовується однойменна ґрунтовка Кнауф. Однак, якщо оштукатурюються повністю гладкі стіни, то для грунтування краще використовувати спеціальну грунтовку «Кнауф-Бетоконтакт».

Отже, після того, як поверхня очищена від бруду та пилу, а також прогрунтована (грунтовка повинна повністю висохнути), можна приступати до нанесення гіпсової штукатурки Ротбанд Knauf. З цією метою використовують металеву кельму і довге будівельне правило.

Читайте:   Мінеральна вата для утеплення стін, стелі, фасадів

Правильне застосування гіпсових штукатурок Ротбанд Knauf

Спочатку штукатурка Ротбанд накидається на стіну знизу вгору, після чого неспішними зигзагоподібними рухами, розтягується по ній за допомогою правила. Після розрівнювання, слід зачекати приблизно півгодини, після чого можна затирати штукатурний шар з допомогою повстяної терки для штукатурки.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*