Головна / Новости / Прикраси на ялинку з лампочки

Прикраси на ялинку з лампочки

Звичайну лампочку легко перетворити на симпатичного сніговичка для ялинки. Вашій дитині сподобається така спільна творчість!

Знадобиться: лампочка (підійде перегоріла) біла акрилова фарба, пензлик спонжик пластилін білий, трохи чорного і червоного, вата, гілочки, нитки, гачок, спиці.

Сніговик своїми руками покроково

1. Лампочку фарбуэмо пензлем білою акриловою фарбою (фото 1). Даємо висохнути.
2. Другий шар фарби наносимо на заготівку за допомогою губки (фото 2). Це створить більш щільну текстуру і трохи горбисте покриття, що нагадує сніг.
З. Поки все сохне, готуємо наряд для сніговика. Я зв’язала шарфик гачком, а шапочку спицями (фото 3). Із залишків пряжі виготовляємо разом з дитиною помпон.
4. Готуємо дві гілочки для ручок сніговичка. З білого пластиліну ліпимо конуси, в які будемо вставляти руки-гілочки і кріпити до тулуба.
З цього ж пластиліну оформляємо підставку, яка буде кріпитися до нижньої (скляної) частини лампочки, щоб сніговичка при бажанні можна було поставити під ялинку. З червоного пластиліну ліпимо ніс-морквину, з чорного – вічка (фото 4)
5. Прив’язуємо петлю з стрічки мотузки до цоколя лампочки. Надягаємо шапку і шарфик нашому герою. Кріпимо до основи ніс, очі і руки (саме в такому порядку буде простіше розрахувати гармонійне розташування деталей).
6. На пластилінову підставу ручок сніговика і підставку прикладаємо трохи вати і покриваємо білою акриловою фарбою – стики виходять акуратніші і нагадують сніг. Палички-ручки також відтіняємо фарбою, що імітує снігове покриття.
7. Малюємо маркером рот снеговічков, а простим олівцем – рум’янець. З чорного пластиліну ліпимо гудзики. Мітлу збираємо з маленьких гілочок, фіксуючи їх мотузкою.

Прикраси на ялинку з лампочки


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*