Головна / Будівництво і ремонт своїми руками / Ремонт «під ключ»: його переваги та недоліки

Ремонт «під ключ»: його переваги та недоліки

Ремонт «під ключ»: його переваги та недоліки

Словосполучення «ремонт у квартирі» для більшості не дуже приємне. Багато хто сприймає цей процес, як стихійне лихо у власному будинку, растягивающееся на місяці. Про звичної спокійного життя можна надовго забути: проблема вимагає негайного вирішення.

Варто також враховувати і фінансову складову: потрібно купити будматеріалами, знайти відповідальних робітників, замовити розробку дизайн-проекту. Щоб уникнути цих проблем, потрібно просто замовити ремонт «під ключ». Замовник отримує повністю відремонтований об’єкт, будь то офіс, квартира або будинок. При цьому йому не потрібно випробовувати всіх перерахованих вище проблем.

Переваги ремонту «під ключ»

Коли комплексом ремонтних робіт займається одна компанія, вона і відповідає за кожний етап. При самостійному пошуку фахівців доводиться користуватися послугами майстрів різного профілю, погоджувати їх роботи. Так, наприклад, якщо ви плануєте замовити ремонт квартир в Києві, то компанія «Орион Строй» виконає комплексний ремонт як квартири, так і дому. Ваше житло буде відремонтовано швидко і з урахуванням всіх поставлених завдань.

Ремонт «під ключ» від Orionstroy передбачає, що закупівля та доставка будівельних матеріалів здійснюється компанією. Оптові покупки матеріалів позитивно позначається на загальній вартості робіт.

При переплануванні приміщень або реконструкції будівлі фірма бере на себе всі труднощі щодо оформлення документації без участі власників об’єкта.

Переваги ремонту «під ключ»

Кошторис робіт складається спільно з замовником, тому власник об’єкта нерухомості знає, коли і які етапи будуть проводитися, які з матеріалів знадобляться, яким буде результат.

Одна з основних переваг – економія часу. Простої в роботі виключені, адже сама компанія зацікавлена в оперативному ремонті високої якості.

Послуги передбачають оперативне виконання найважчих завдань: встановити або прибрати перегородки, заховати труби, змонтувати проводку.

Читайте:   Модульні будинки - в чому їх особливості та переваги

Найприємніше полягає в тому, що в результаті робіт ви отримуєте квартиру, «підлаштовану» під вас. При цьому ви звільнені від всіх проблем, пов’язаних з капітальним ремонтом.

Недоліки

Основний недолік – вартість. Вона вище, ніж при самостійних роботах. Але якщо враховувати час, витрачені сили і нерви, переплата буде несуттєвою.

Головне, відповідально підійти до вибору компанії. Варто вивчити не тільки її рекламу, але і переконатися в професіоналізмі співробітників, почитати відгуки на сайті будiвельної компанiї orionstroy.com.ua. Адже не всі фірми пропонують дійсно якісні послуги.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*