Головна / Сад та Город / Родентицид Талон – ефективна отрута для щурів і мишей

Родентицид Талон – ефективна отрута для щурів і мишей

Гризуни

Гризуни – найбільш небезпечні шкідники, оскільки не лише загрожують врожаю, а й переносять небезпечні для людей захворювання – лістерії, чуми тощо. Якщо ви стикалися з навалою гризунів на ділянці чи в приміщенні, то знаєте, як важко остаточно їх позбутися. У наш час найбільш ефективними засобами боротьби з ними є родентициди – отрута для мишей і щурів. Одним з найефективніших препаратів на сьогодні є родентицид Талон від швейцарської компанії Сингента.

Родентицид Талон призначений для боротьби з усіма видами мишей і щурів. Талон являє собою готову принаду на основі меленого зерна з додаванням бродіфакуму – отрути для гризунів. Бродіфакум це антикоагулянт, речовина, яка заважає згортанню крові, що зрештою призводить до внутрішніх кровотеч і смерті гризунів. Застосування цієї діючої речовини має низку переваг:

  • Помірна небезпека для людини;
  • Гарантоване знищення гризуна лише після одного вживання отруйної принади;
  • Вповільнена дія отрути, тож навіть розумні щури не пов’язують вживання принади із загибеллю сородичів.

Використання зерна разом зі спеціальними смаковими домішками у принаді робить її надзвичайно привабливою для гризунів – настільки, що вони ліпше з’їдять її, ніж інші продукти поблизу. Через дрібний помел зерна діюча речовина рівномірно розподіляється по принаді і будь-який її шматочок однаково небезпечний для щурів.

Талон від швейцарської компанії СингентаПрепарат випускається у двох формах, готових до використання: воскові брикети Талон і гранули Талон.

Воскові брикети Талон завдяки вмісту воску можуть використовуватися у вологих умовах, наприклад, на дворі або в каналізації. Кожен брикет має отвір, за допомогою якого можна закріпити принаду, так гризуни не розтягнуть отруту у доступні для свійських тварин місця. Принади слід розміщувати у ємностях або місцях, де до них можуть дістатися лише гризуни. Підійдуть невеличкі банки, обрізки труб або пластикових пляшок, де отрути не дістануться свійські і нецільові тварини і птахи. Або ж можна розмістити препарат у спеціальних дератизаційних контейнерах.

Читайте:   Инсектицид Протеус: надёжная защита овощных культур от паразитов

Гранули Талон призначені для використання у сухих місцях або приміщеннях. Їхній невеличкий розмір робить їх більш звичною їжею для гризунів. Гранули і брикети слід розміщати у місцях скупчення гризунів, які можна визначити за слідами їхньої життєдіяльності. Принади контролюють щотижня, і, при зменшенні кількості, просто додають ще. Норма витрати для щурів – до 50 г на одну точку, для мишей – до 15 г. Низькі витрати препарату вкупі з незначними затратами праці роблять Талон найбільш ефективним і економічним засобом захисту від гризунів як на відкритому просторі, так і в приміщеннях. Готова до використання форма препарату робить його зручним і безпечним у роботі.

Родентицид Талон можна придбати в інтернет-магазині Vse Roste, фахівці якого зможуть відповісти на всі запитання щодо правильного і безпечного використання родентицидів.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*