Головна / Будівництво і ремонт своїми руками / Секрети оформлення еркера

Секрети оформлення еркера

Еркер – це архітектурна споруда, яка виходить за межі фасаду будівлі і має круглу або багатокутну форму. Сучасні будинки з такими конструкціями користуються великою популярністю. Тому новобудови проектуються вже з ними, а старі будівлі, не відстаючи від моди, доповнюються. Історія балкона-еркера своїм корінням йде в епоху процвітання Римської імперії. Однак сьогодні йому приділяється особлива увага.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Сучасні балкони-еркери відрізняються не тільки форми, але й розмірами, які залежать від площі примикає до них приміщення. Зустрічаються конструкції, які охоплюють одразу кілька поверхів будівлі. Якщо Ваша квартира не має додаткового виступу і при цьому розташована на першому поверсі, то після отримання всіх дозволів і погоджень можна самостійно розробити додаткову «кімнату в кімнаті».

При оформленні та облаштуванні будинку слід пам’ятати про його основної функції – збільшення внутрішнього простору кімнати. Важливу роль тут відіграє правильне скління, від якого залежить доступ природного денного світла в приміщення.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Особливості скління балкона еркерних

Питання про правильне склінні балкона-еркера мучить багатьох власників незвичайною і модною конструкції, яку в подальшому належить стильно оформити. Здавалося б, сучасні виробники вікон можуть виготовити і встановити практично всі. Однак після деяких візитів майстрів замість затишного і теплого приміщення виходить що продувається всіма вітрами кімната. Це відбувається з-за неправильно підібраних віконних конструкцій.

При виборі еркерних скління слід пам’ятати, що конструкції складаються з двох і більше вікон, сполучених між собою спеціальним з’єднувачем, від якого залежить їх надійність. Представити складну систему еркерних з’єднувача ми Вам пропонуємо з наведеного нижче малюнку.

Читайте:   Стіл для дачі своїми руками

Свіжі ідеї по оформленню еркера

***Натиснувши на картинку, Ви дізнаєтесь докладніше про особливості еркерних з’єднувача і конструкціях вікон і балконів-еркерів, познайомитеся з прикладами виконаних засклень і з актуальними цінами на них. Це допоможе Вам з вибором скління для еркерних балкона. Рекомендуємо!

Віддаючи перевагу тим чи іншим віконних конструкцій для свого еркерних балкона, слід знати про види з’єднань еркерних вікон і правильному виборі кута при їх з’єднанні. Отримати таку цінну інформацію в доступній і зрозумілій формі ми Вам радимо з нашого відеоролика:

Тільки правильно засклений еркер дозволить максимально наповнити приміщення світлом і використовувати самі яскраві і цікаві ідеї в його оформленні.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Простір еркерних балкона може представляти собою обмежену зону або бути продовженням кімнати. В залежності від функції та місця розташування приміщення слід вибирати його дизайн і обстановку. Нижче ми пропонуємо Вашій увазі деякі секрети, які використовуються дизайнерами при оформленні еркерів.

Затишний куток вітальні

Для початку розглянемо кілька варіантів оформлення еркера, розташованого у вітальні. Додатковий метраж кімнати, який утворюється завдяки балкону, можна відокремити розсувною перегородкою або виділити подіумом. В результаті чого вийде затишний куточок для спокійних розмов.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Розмістивши на еркері спеціальну апаратуру або музичний центр, Ви отримаєте власну студію або концертний зал. Уздовж стін приміщення можна розставити невеликі диванчики і лавки, в центрі – маленький столик, перетворивши простір в домашній кінотеатр.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Нерідкі випадки, коли хобі стає причиною розбрату з домочадцями, змушуючи спотикатися про настільки улюблені і цінні експонати. У цьому сезоні особливу увагу приділяється саме перетворення вільного простору в куточок колекціонера. Цікаві та вишукані речі, представлені, наприклад, підлоговими вазами або картинами, можуть стати справжньою прикрасою вітальні.

Робочий куточок

Навіщо еркерний балкон у кабінеті? Це питання хвилює багатьох власників настільки незвичайної конструкції. Сучасні дизайнери пропонують варіант облаштування будинку під робочу зону. Хороший денне світло дозволить менше напружувати очі і довше обходитися без штучного освітлення. Тут можна розмістити стіл з комп’ютером і різні полички, на яких доречно розташувати робочі папки і спеціальну літературу.

Читайте:   Як утеплити стіну в кутовій квартирі зсередини - огляд матеріалів і технології

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Куточок релаксу

Балкон-еркер в спальні, як і сама кімната, закликає до відпочинку і самоти. Тому доречно його перетворити в куточок релаксу. Сучасні дизайнери пропонують два досить простих і цікавих варіанти.

Перетворення підвіконня еркерних балкона в затишний диван дозволить насолоджуватися сонячними променями, не виходячи з дому.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Розслабитися від повсякденності і відпочити від суєти дозволить куточок для медитації, наближений до живої природи: акваріум, рослини, мініатюрний фонтан.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Куточок дитини

Оформлення еркерних балкона в дитячій кімнаті залежить від віку дитини і його переваг. Тому за час дорослішання маленького члена сім’ї, простір може «дорослішати» разом з ним.

Для дітей молодшого віку доречно перетворення еркера в чудовий світ з казковими героями та іграшковими будиночками. Якщо дівчаток привертає світ принцес і ляльок, то для хлопчиків це може бути гоночна траса або піратський острів.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Для дітей старшого шкільного віку еркерний балкон краще переобладнати в робочу зону, яка дозволить отримувати максимум природного освітлення і зводити до мінімуму напруга на очі. До того ж відповідна обстановка дозволить зосередитися на завданнях.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Кухонний куточок

Розташування еркерних балкона на кухні дозволяє розширити її площа, перетворивши додаткові метри такі потрібні і функціональні. Розташування робочої зони допоможе звільнити основний простір.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Варіант розміщення на еркері обіднього столу дозволить в невеликій кухні виділити столову зону, що дозволяє зібрати всю родину за спільними прийомами їжі.

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Тим господиням, які багато часу проводять на кухні, за смаком доведеться спеціальний куточок для відпочинку і очікування. При його оформленні слід звернути увагу на м’які диванчики або крісла, жалюзі або штори, притіняючі яскраві сонячні промені, і елементи декору.

Зелений куточок

Балкон-еркер – це знахідка для любителів рослин. Він дозволяє в умовах міських «джунглів» отримувати максимум сонячного світла і добиватися високих результатів у розведенні досить вибагливих і екзотичних рослин. Дизайнери пропонують самий цікавий елемент квартири перетворити в зимовий сад або оранжерею. Це дозволить не тільки прикрасити простір, але і наситити киснем повітря в будинку.

Читайте:   ТОП–8 порад, як заощадити на ремонті

Свіжі ідеї по оформленню еркера

Ми представили Вам тільки самі яскраві і цікаві ідеї щодо оформлення балкона-еркера. Яку б з них Ви не вибрали, пам’ятайте, що еркер повинен гармоніювати із загальним дизайном кімнати, не порушуючи її єдності і цілісності.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*