Головна / Підлога / Тепла підлога для дому та офісу

Тепла підлога для дому та офісу

Тепла підлога для дому

В даний час все більшу популярність завойовує одна з інноваційних систем обігріву приміщень – “тепла підлога”. Завдяки цій сучасній технології в будинку створюється ідеальна атмосфера затишку і комфорту.

Опалення окремих приміщень за допомогою електричних теплих підлог дає можливість додатково обігрівати будь-яку площу без використання великогабаритного опалювального обладнання. Споживачі все частіше вибирають в якості основного або резервного джерела тепла електричну теплу підлогу, ціна якої на сайті компанії «Розумний Дім» /rdmarket.com.ua/ порівняно невисока.

Електрична тепла підлога – це найоптимальніший варіант

Основними елементами в електричних теплих підлогах є нагрівальний мат або кабель. Така система обігріву має ряд переваг:

  • безпека;
  • простота монтажу та експлуатації;
  • тривалий термін служби;
  • доступність обладнання.

Електрична тепла підлога абсолютно безпечна, так як його конструкція забезпечує багаторівневу ізоляцію із застосуванням негорючих матеріалів. При монтажі нагрівальні мати зазвичай розташовують на спеціальній підкладці, без виконання цементної стяжки, тому висота підлоги практично не збільшується.

За рахунок того, що нагрівальний елемент знаходиться близько до підлогового покриття, підлога швидко нагрівається, і втрати тепла зовсім незначні. Керамічна плитка в якості підлогового покриття в цьому випадку підходить найкраще.

Електрична тепла підлога

Встановлюючи нагрівальний кабель для підлоги, необхідно виконати цементну стяжку, яка надійно захистить його від механічних впливів або інших пошкоджень. Секції кабелю поміщають на підготовлену основу таким чином, щоб підлога могла рівномірно прогріватися за рахунок накопичення тепла. Для управління температурним режимом обігріву приміщень системою електрична тепла підлога застосовують терморегулятори. Вони не тільки сприяють підтримці необхідної температури, але і допомагають значно заощадити на електроенергії.

Інші види теплих підлог

Крім електричної теплої підлоги, є й інші можливості його підігріву. Це, припустимо, водяна тепла підлога, в системі якої джерелом тепла служить гаряча вода, що циркулює по гнучких трубах. При підключенні такого трубопроводу, наприклад, до газового котла забезпечується постійне опалення приміщення. Але таку підлогу краще монтувати в приватному будинку, тому що в разі аварії виключається можливість попадання води на нижні поверхи при проживанні в багатоквартирному будинку.

Читайте:   Особливості покупки ламінату в інтернет-магазині

Ще одним видом теплої підлоги є інфрачервона підлога. В її основі – спеціальна нагрівальна плівка, при підключенні якої до електричного живлення виходить інфрачервоне випромінювання. Таку плівку можна використовувати під різні підлогові покриття, будь то ламінат, ковролін, лінолеум або ж плитка. Перевага інфрачервоної теплої підлоги в низькому споживанні електроенергії, що робить її досить популярною.

Тепла підлога – це унікальна система обігріву, яка роблять життя людини набагато комфортніше.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*