Головна / Як побудувати дім / Міні-екскаватор на будівельному майданчику: параметри вибору, особливості використання, обслуговування і ремонт

Міні-екскаватор на будівельному майданчику: параметри вибору, особливості використання, обслуговування і ремонт

Міні-екскаватор на будівельному майданчику

Як обрати міні-екскаватор, призначений для використання на будівельному майданчику малого, середнього чи великого масштабу? Яких правил потрібно дотримуватися під час його експлуатації та що необхідно знати про обслуговування і ремонт міні-екскаватора?

Топ найважливіших параметрів вибору

Під час пошуку міні-екскаватора необхідно звертати увагу на такі важливі характеристики:

  • Показники продуктивності. Від них залежить швидкість та ефективність роботи транспортного засобу.

  • Габарити та цілі експлуатації. Так, наприклад, для прокладки кабелів підходять найкомпактніші моделі (вагою до 1000 кг), а для риття траншей та розчищення територій краще зупинити вибір на міні-екскаваторі більшого розміру (вагою близько 1,5-2,5 тонни).

  • Додаткові функції. Для вирішення деяких задач потрібні важкі (понад 4 тонни) міні-екскаватори, які можуть виконувати функції навантажувача.

  • Особливості транспортування. Оптимальне рішення для використання під час будівництва дачі чи заміського котеджу – компактні машини, які підлягають транспортуванню за допомогою звичайного маніпулятора.

Обслуговування і ремонт

Міні-екскаватор, призначений для використання на будівельних майданчиках, можна придбати в одного з дистриб’юторів або ж взяти в оренду на визначений строк. Щоб уникнути проблем під час експлуатації, необхідно дотримуватися рекомендацій виробника, вказаних в мануалі.

У випадку виявлення будь-яких збоїв чи дефектів під час планового огляду спецтехніки або безпосередньо в процесі роботи, необхідно звернутися у спеціалізований сервісний центр. Замовити ТО або ремонт міні-екскаватора онлайн можна за посиланням https://remtex.com.ua/remont-mini-yekskvatorov/.

Міні-екскаватор на будівельному майданчику

Правила безпечної експлуатації

Про які вимоги та правила слід пам’ятати перед початком та під час експлуатації міні-екскаватора?

  1. Кваліфікація оператора. Керувати міні-екскаватором повинна людина, яка має достатній досвід роботи з будівельною технікою.

  2. Регулярний огляд. Перед запуском двигуна міні-екскаватора важливо систематично проводити візуальний контрольний огляд його головних вузлів.

  3. Якісні мастильні та паливні матеріали. Для забезпечення високої продуктивності та коректної роботи транспортного засобу потрібно застосовувати лише перевірені мастила та паливо.

  4. Щорічне технічне обслуговування. Міні-екскаватор (як і інші машини з парку спецтехніки) необхідно щорічно передавати кваліфікованим спеціалістам для діагностики та планового ТО.

Читайте:   Поширені помилки при ремонті

Усі ці рекомендації допоможуть отримати від будівельної техніки максимум користі без зайвих фінансових витрат.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*