Головна / Меблі для дому / Вибір меблів у дитячу кімнату: як створити дитині комфортні та безпечні умови?

Вибір меблів у дитячу кімнату: як створити дитині комфортні та безпечні умови?

Вибір меблів у дитячу кімнату

Як обставити дитячу кімнату, щоб дитина росла в безпечному середовищі, щоб їй було в ній комфортно та приємно перебувати? До того ж необхідно забезпечити відповідні умови для занять та ігор. Поєднати всі ці вимоги складно, але можливо. У створенні оригінального інтер’єру дитячої допоможуть виробники меблів, а батькам слід подбати про її функціональність, ергономічність та безпеку.

Функціональність

Важливо, щоб у дитячій кімнаті залишалося достатньо вільного простору. Чим функціональнішими є меблі, тим легше буде наводити порядок, знаходити необхідні предмети і тим більше місця для ігор залишиться в кімнаті. Краще, якщо ліжко буде оснащено вбудованими шафами та ящиками для зберігання ігрового приладдя. Сходи та сходинки, а також подіуми, також допоможуть заощадити корисну площу.

Раціональним рішенням стане придбання меблів, що трансформуються. Не лише ліжко може «рости» разом із дитиною, а й стільниця, і спинка стільця. Такі меблі, підлаштовуючись під дитину і змінюючись разом з ним, прослужать досить довго.

Продуманим має бути і стінка в дитячу кімнату, і наповнення шаф, висота та конфігурація полиць під книги та іграшки, тоді дійсно пошук потрібної штучки не забере багато часу. Найчастіше предмети меблів оснащуються коліщатками, завдяки чому стають мобільними та легко переміщаються з місця на місце.

Меблі для дитячої кімнати

Меблі для дитячої кімнати Яся Максі-Меблі

Екологічність

Вибираючи меблі для дитячої кімнати, перш за все, звертайте увагу на її екологічну безпеку, адже виробництво меблів не обходиться без застосування клеючих та лакофарбових складів, які найчастіше токсичні. Тому меблі повинні бути з дерева з нетоксичним покриттям. Це не лише натуральна деревина, а й МДФ, ЛДСП.

Читайте:   Правила вибору меблів для малогабаритної квартири

Якщо меблі з текстильною оббивкою, вони повинні добре пропускати повітря, бути міцними, практичними і гіпоалергенними.

Безпека

У дитячій необхідно забезпечити дитині абсолютну безпеку при користуванні меблями. Тому не повинно бути ніяких гострих кутів, слід уникати скляних елементів, а якщо вони є, то тільки зі скла, що не б’ється. Не заощаджуйте на фурнітурі: якість і надійність тут у пріоритеті, перевіряйте, щоб нічого не відкручувалося, і не замикалося надто туго.

Для психіки дитини важлива колірна гама меблів і навколишнього оточення. Пастельні відтінки допоможуть вберегти і малюка, і підлітка від зайвої зорової напруги, а також яскраві насичені кольори дратують психіку. Яскраві соковиті фарби обов’язково присутні в інтер’єрі, але тільки як акценти або другорядні деталі.

Переваги двоярусного ліжка

Якщо раніше такі меблі купувалися лише з появою другої дитини, то зараз така конструкція виробляється і в розрахунку на одну дитину, тому що дозволяє найбільш раціонально облаштувати простір: на 1 поверсі розташовують стіл або диван, поруч комод, а під сходами – шафа для одягу та скриньки.

Обставляючи дитячу, не забудьте поцікавитися думкою своєї дитини з цього приводу та обов’язково врахуйте її побажання.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*