Головна / Дизайн кімнат / Як дизайн-студія допоможе зробити ідеальний дизайн інтер’єру будинку?

Як дизайн-студія допоможе зробити ідеальний дизайн інтер’єру будинку?

Посадити дерево, виховати сина та побудувати будинок. Цей must-do список досі є мрією багатьох людей. Якщо купівля квартири може бути проміжним етапом у житті, то придбання або будівництво заміського будинку – це одна з найважливіших подій у житті. Це стіни, які почують сміх дітей та онуків. Це дах, який буде захищати не одне покоління. Це галявина, на якій будуть збиратися друзі, щоб посмажити разом шашлик, згадати власне дитинство, домовитися про партнерство. Дизайн інтер’єру Львів у будинку має бути розроблений спеціалістами, які викликають довіру, розуміють тонкощі процесу та вміють втілювати всі побажання клієнтів.

дизайн-студія допоможе зробити ідеальний дизайн інтер’єру будинку

Як створюється дизайн будинку?

Дизайнери володіють невеличкою магією. Завдяки своїм знанням вони облаштовують кожну річ у будинку так, щоб господарі відчували комфорт, зручність та спокій. Спеціалісти вміють створити таку атмосферу у кабінеті, яка дозволяє підписувати найвигідніші контракти. Обирають такий внутрішній дизайн котеджів, що робить дитинство безтурботним, щасливим і надихаючим. Але з чого все починається?

  • Вибір земельної ділянки. Ми у KMDesign любимо брати участь у квесті «Знайди ідеальну земельну ділянку». Маємо досвід роботи з продавцями, допомагаємо обрати землю без сюрпризів у вигляді відсутності водопостачання, газу, світла або проблем з каналізацією.
  • Робота з плануванням. Враховуючи особливості земельної ділянки та розмір бюджету, плануємо тип будинку. Робимо планування маленьких котеджів, великих особняків та житлових будинків.
  • Розробка архітектурного проекту. На цьому етапі потрібно визначитись з архітектурним типом будинку та вписати його у загальну концепцію вже відбудованого житла навколо. Дизайн інтер’єру будинку має відповідати і зовнішньому вигляду. Є будинки, в яких відчуваєш себе щасливим, в них хочеться жити, є будинки, які надихають на продуктивну працю, а є будинки, куди хочеться повертатися для відпочинку та відновлення сил. Ми визначаємо, яку функцію буде виконувати ваша оселя через один, два, десять років. Втілюємо всі побажання. Дизайн будинку всередині буде впливати на душевний стан кожного мешканця. Тому ми приділяємо багато часу для узгодження кожної деталі, щоб замовники отримали повністю «своє затишне гніздечко». Кожна кімната у будинку має виконувати певну функцію та задовольняти внутрішню потребу. Відповідно до цього підбирається загальний дизайн інтер’єру будинку та дизайн кожної кімнати, який має співпадати з загальною концепцією.
Читайте:   Озеленення офісу

дизайн-студія допоможе зробити ідеальний дизайн інтер’єру будинку

  • Після того, як проект узгоджено, починається будівництво. Відштовхуючись від нього, обирається тип фундаменту, будівельні матеріали. Кожну кімнату оздоблюють під потреби, які вона виконує. Враховується кількість людей, які будуть проживати у будинку та користуватись кімнатами. Дизайн інтер’єру будинку має важливу перевагу – у вашій оселі не буде зайвої розетки чи нестачі вішаків. Дизайнер продумає кожну дрібничку, у вас складеться враження про те, що оселя турбується про вас. Адже все під рукою у потрібну мить.
  • Коли дизайн інтер’єрів котеджів узгоджено, а зовнішні роботи закінчені, починається облаштування кімнати. KMDesign допоможе із закупівлею будівельних матеріалів для того, щоб ви роками відчували їх якість. Працюємо напряму з перевіреними постачальниками, тому часто наші замовники можуть заощадити на будівельних матеріалах.
  • Вибір меблів – передостання сходинка. Підбираємо лише ті меблі, які впишуться у загальну концепцію дизайну.
  • Дизайн будинку всередині закінчується декоруванням, яке підпорядковується правилам обраного стилю, та адаптуванням кожної деталі під загальний задум. Декор оживляє помешкання та посилює дію обраного стилю інтер’єру.

Дизайн-проект житлового будинку

Спеціалісти KMDesign, розробляючи дизайн-проекти житлових будинків, враховують потреби цільової аудиторії, гармонійно вписують будівлю на земельній ділянці, організовують сучасний інтер’єр житлового будинку. Досвід роботи допомагає створювати такі проекти, які дозволять використовувати ефективно кожен сантиметр будинку, що є перевагою для забудовників та майбутніх жильців квартир.

Джерело https://kmdesignlab.com/


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*