Головна / Як побудувати дім / Як купити квартиру в новобудові: на що звернути увагу

Як купити квартиру в новобудові: на що звернути увагу

Як купити квартиру в новобудові

Переїхати в новобудову — немов почати життя з чистого аркуша. Але слід розуміти, що покупка квартири в новобудові передбачає не зовсім типове придбання житла. Можна сказати, що це купівля, відкладена на час, оскільки в нових будинках можна заплатити гроші і відразу ж в’їхати у квартиру. Тому, щоб ваше щастя не було затьмарене, слід знати, як купити квартиру в новобудові без проблем.

Покупка квартири в новобудові: на що потрібно звернути увагу

У більшості випадків квартири в новобудові здаються під «чорнову обробку». Це означає, що у вашому житло встановлені вхідні двері, склопакети на вікнах є, на стінах штукатурка, на підлозі стяжка, на стелі — плити перекриття, а в санвузлі — виходи під ванну та унітаз. Привабливим варіант купити квартиру у Львові є за двох причин: ви можете зробити ремонт, як кажуть, «під себе», і ціна на таке житло буде на порядок нижче, ніж у цілому на ринку нерухомості.

Квартири Львів жк парус парк

Квартири можуть продаватися на етапі будівництва і після здачі будинку в експлуатацію. Але чим раніше ви підпишете договір, тим дешевше обійдуться вам квадратні метри. Найменше грошей ви витратите при укладенні договору, коли будівництво тільки почалось. Проте в цьому випадку є ризик не отримати житло у десятиденний термін.

Договір на покупку квартири оформляється в офісі продавця (забудовника) за однією з декількох схем: інвестиційний внесок, пайовий внесок, переуступка прав вимоги, вступ в кооператив і т.д. Зайнятися підготовкою необхідних документів можна самостійно, а можна оформити право власності за допомогою іншої організації. Останній варіант займе менше часу і сил, але і обійдеться дорожче.

Читайте:   Квартири в нових будинках: плюси і мінуси

Як вибрати квартиру в новобудові і не помилитися

В першу чергу вас має насторожити занадто низький відсоток на іпотеку, а також пропозиція компанії внести початковий внесок без договору. Не варто піддаватися спокусі заощадити дуже багато.

 

Перш ніж звертатися до конкретного забудовника, варто зібрати про нього інформацію, перевірте його репутацію. При цьому звертайте увагу на стаж роботи компанії, список її інвестицій та чи були здані вчасно побудовані нею об’єкти. Якщо маєте сумніви в чесності й серйозності забудовника, вимагайте у нього установчі документи, включаючи установчий договір до статуту та свідоцтво про державну реєстрацію.

І останнє: не скупіться на оплату послуг професійного юриста. Відсутність юридичної грамотності в даному питанні часто підводило покупців нерухомості. Фахівець не тільки підкаже вам, як правильно купити квартиру в новобудові, але і зможе виявити суперечливі місця в договорі, перевірити всі документи і таким чином убезпечити вас від сумнівної угоди.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*