Головна / Новости / Як організувати охорону заміських приватних будинків

Як організувати охорону заміських приватних будинків

Як організувати охорону заміських приватних будинків

Приватні та заміські будинки нерідко стають об’єктом діяльності грабіжників. Багато в чому тому, що власники подібної нерухомості найчастіше – успішні і заможні люди, у яких є цінне майно. При цьому навіть міські приватні будинки, як правило, знаходяться не в жвавому центрі, а в спокійних районах.

Власними силами з охороною таких об’єктів не впоратися. Тому для надійного захисту майна нерідко наймають фахівців. З цією метою в Харкові ви можете звернутися в приватну охоронну компанію “Кратос” kratos.com.ua.

Забезпечення надійної охорони приватних будинків

Охорона заміських будинків і приватних котеджів забезпечується черговими постами, сучасними технічними засобами і цілодобовою роботою диспетчерів. Компанія “Кратос” вже не один рік працює на ринку охоронних послуг, і завдяки багаторічному досвіду може забезпечити захист вашого майна на найвищому рівні.

При цьому організація охорони приватного будинку багато в чому відрізняється від охорони квартири. Подібні об’єкти знаходяться в підвищеній групі ризику. Практика показує, що для найбільш ефективного забезпечення безпеки потрібно обов’язково поєднувати використання спецтехніки з охороною приватних будинків вахтою, тобто фізичною присутністю охоронця. Це так званий комплексний підхід, який зводить до мінімуму можливість розкрадання майна та заподіяння шкоди.

Організація охорони котеджних селищ

В сфері охоронних послуг на сьогоднішній день існує чимало засобів, які використовуються для захисту майна власників заміських будинків.

Організація охорони котеджних селищ зазвичай включає:

  1. Монтаж камер для зовнішнього та внутрішнього спостереження.
  2. Охорону ділянок по периметру.
  3. Встановлення пожежно-охоронних сигналізацій.
  4. Контроль доступу на територію.

Вимоги до охорони приватного будинку

Щоб забезпечити максимальну безпеку й збереження майна, комплекс заходів повинен відповідати певним критеріям.

Читайте:   Просто і доступно кожному: як робити сортування сміття в побуті

Вимоги до охорони приватного будинку:

  • охоронці повинні цілодобово перебувати на території, оперативно реагувати на будь-які непередбачувані ситуації і вміти працювати в команді;
  • система охорони приватного будинку повинна повідомляти диспетчерам про загрозу, навіть якщо у неї немає видимих зовнішніх проявів;
  • камери повинні фіксувати будь-які події під час відсутності власників майна.

Подібний комплексний захист від зловмисників гарантує отримання повної інформації про стан об’єктів, що охороняються та оперативні дії у разі найменшої загрози.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*