Головна / Будівельні матеріали / Як підготувати вивіз будівельного сміття з квартири, або будинку

Як підготувати вивіз будівельного сміття з квартири, або будинку

Як підготувати вивіз будівельного сміття, особливості та мінімальні вимоги. В чому різниця між вивозом з квартири, та приватного будинку. Приховані рифи компаній котрі займаються вивозом та утилізацією будівельного сміття. Про це все нижче.

Як підготувати вивіз будівельного сміття

Існує кілька загальних положень, які притаманні підготовки для всіх видів приміщень, про них піде мова в цьому розділі. В підготовку входить кілька пунктів: фасування, складування та шлях транспортування. На цей час вирізняють чотири види будівельного сміття: малогабаритний, великогабаритний, великовантажний та той що має особливі умови утилізації.

  • Малогабаритний, той що в довжину менший за метр обов’язково упаковується в мішки або іншу тару. До цього виду входять: уламки бетону та каміння (в тому числі і цегла); обрізки дерева чи металу (в тому числі оздоблюваних матеріалів на кшталт гіпсокартону); паперова тара з будівельних матеріалів. Цей тип фасується в мішки, вага яких не має перевищувати тридцять п’ять кілограм кожен. Перевірити вагу можна простим способом, один звичайний чоловік може підняти мішок на витягнутій руці, та протримати десять секунд. Вимоги щодо якості тари прості, вона має витримати вагу під час транспортування до місця завантаження та сам процес розміщення у вантажному відсіку автомобіля.

Виключення: фасувати не обов’язково блоки  від п’ятдесяти сантиметрів завдовжки до яких можна ввести піноблок, шлакоблок та гіпсовий блок.

  • Великогабаритний – що досягає габаритами понад одного метра. До цього типу входять металеві та дерев’яні рейки чи подібні до них матеріали; площини (двері, гіпсокартон, плити ДВП чи ОСБ та інші). Їх при необхідності потрібно вкоротити до двох метрів завдовжки (не повинні перевищувати два метри). Основна умова, одну річ має спокійно підняти та транспортувати одна людина крізь дверні отвори та по сходах. Вивіз будівельного сміття цього виду не потребує тари, просто під час замовлення перевізнику варто вказати, що вивозиться.
  • Великовантажний – його вага перевищує п’ятдесят кілограм. До нього входять такі речі як ванна, котел, бетонні або кам’яні блоки та схожі. Особливість в тому, що одну одиницю повинні нести не менше двох чоловік, та можливе застосування спеціальних засобів (такелажні ремені то що). Вивіз будівельного сміття цього класу може коштувати дорожче.
  • З особливими умовами утилізації – вивіз будівельного сміття яке може завдати шкоди навколишньому середовищу. До нього входять: лампи, гума, рештки лаків або фарб та інші. Цей вид вивозять не всі компанії, та ціна його значно вища від звичайної.
Читайте:   Черная полиэтиленовая строительная пленка: ее характеристики и применение

До підготовки також входить вибір та обладнання майданчика для тимчасового складання. Під час ремонту та будівництва сміття поступово скупчується, тому варто обрати місце, де буде тимчасове складання. Основні вимоги: не заважає процесу ремонту чи будівництва; не заважатиме переміщенню між кімнатами; під час виносу з приміщення, коли відбувається вивіз будівельного сміття не заважає будівельникам. Зазвичай обирають місце ближче до вхідних дверей.

Як підготувати вивіз будівельного сміття

Чим відрізняється вивіз будівельного сміття з квартири від приватного будинку

Вивіз будівельного сміття з квартири має свою специфіку та кілька моментів які варто знати. По перше, час вивозу варто вибирати, виключити години пік (час коли мешканці прямують на роботу, чи з роботи) з сьомої ранку до дев’ятої, та з п’яти вечора до восьми. Під час роботи майданчики біля ліфта та його кабіну застелити картоном або плівкою, щоб уникнути забруднення та пошкодження. Заздалегідь зайняти місце для паркування вантажного авто. Пам’ятайте, ваші сусіди нікуди не дінуться, Вам з ними жити.

Вивіз будівельного сміття з приватного будинку значно легше та простіше, в напрямку доступу. Існує можливість без завад винести до місця завантаження в будь який зручний час. Вільний доступ машини до зони завантаження.

Як підготувати вивіз будівельного сміття

Приховані рифи, що має вивіз будівельного сміття

Кілька порад, які дозволять уникнути непорозумінь та зміни вартості під час робочого процесу. Важливо достовірно вказати весь обсяг, який у Вас у наявності: кількість мішків, великогабаритних одиниць, великовантажних предметів.

По можливості зафіксувати письмово (СМС або текстове повідомлення в Viber) це дозволить уникнути зміни вартості.

Щоб дізнатися яке авто Вам потрібно підрахуйте кількість мішків та помножте на вагу (тридцять мішків по тридцять кіло дорівнює до однієї тони). Або об’єм (кількість кубічних метрів: довжина помножена на ширину та на висоту).

Читайте:   Гипсокартонные плиты: виды, преимущества и недостатки

Підозріло низька ціна. Існує ринкова ціна, в неї входить утилізаційний збір, якщо ціна нижча існує вірогідність що Вас в чомусь обдурять.

Допомогу в підготовці матеріалу та фото надала компанія ГрузОк


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*