Головна / Стеля / Як правильно вибрати натяжну стелю?

Як правильно вибрати натяжну стелю?

Як правильно вибрати натяжну стелю

Натяжні стелі в наш час користуються великим попитом, адже це зручно та красиво, і найголовніше – допомагає приховати суттєві недоліки приміщення (нерівності, тріщини тощо). Що ж таке натяжні стелі? Це каркас із металевого чи пластикового профілю, який обтягнений плівкою ПВХ або тканинним полотном без швів. Кращий для себе вибір натяжних стель можна зробити, відвідавши сайт https://skydecor.com.ua/.

Як вибрати фактуру натяжних стель? Моделі з ПВХ вирізняються безліччю варіантів, які вам допо: від глянцевих, матових і сатинових різних відтінків до стель із ефектом зоряного неба. Натомість тканинні не можуть похвалитися подібним багатством фактур і відтінків.

Під час вибору стелі слід орієнтуватися на тип приміщення, в якому вона буде встановлена. Скажімо, натяжні стелі на кухні передбачають більш інтенсивне забруднення, ніж в інших кімнатах. Отже, в цьому випадку краще зупинитися на стелях із ПВХ, які, на відміну від тканинних, легко очищаються від бруду.

Натяжні стелі у вітальні можна сміливо обирати як серед тканинних моделей, так і серед моделей із ПВХ. Перші імпонуватимуть прихильникам класичного стилю в інтер’єрі.

Типи натяжних стель за виглядом

За видом покриття натяжні стелі бувають глянцевими, сатиновими й матовими. Щоб зробити правильний вибір, потрібно знати:

  • Глянцеві натяжні стелі, або по-іншому лакові – це гладеньке полотно, наділене дзеркальним ефектом. Коефіцієнт відображення може сягати 90%, завдяки чому можна візуально розширити простір кімнати. Такі стелі ідеально підходять для маленьких приміщень із низькою стелею. Глянець усуває ефект «тиску» зверху.  Глянцеві натяжні стелі
  • Матові натяжні стелі дарують спокій і допомогають розслабитися. Відповідно, вони чудово впишуться в інтер’єр спальні. Натомість для кухні – це табу, адже шорстка поверхня матових стель ускладнює процес видалення плям. На відміну від глянцю, такі моделі не мають ефекту віддзеркалення, а навпаки, «заглушають» зайві відблиски та акцентують увагу на оформленні інтер’єру. Якщо ви полюбляєте класичний стиль, то це саме те, що вам потрібно.
  • Сатинові натяжні стелі – це щось середнє між двома попередніми варіантами. Подібно до глянцевих, вони наділені дзеркальним ефектом, однак ці відблиски ледь помітні. Сатин відбиває лише промені світла, але не відображає предмети. Такі стелі підходять як для класичного, так і для модерного стилю інтер’єру. Надзвичайно ефектно виглядають моделі із зображенням зоряного неба.
Сатинові натяжні стелі

Сатинова натяжна стеля

Що треба знати про дизайн?

Натяжні стелі, дизайн яких гармонійно вписується в загальний інтер’єр приміщення – це результат застосування певних знань, а не просто приємна випадковість.

Читайте:   Види стель та матеріалів для них. Яку стелю краще зробити?

Розглянемоголовнірекомендації від фахівців щодо кольорових рішень:

  • білий колір чудово впишеться в будь-яку кімнату, однак здебільшого він використовується в приміщення з класичним оформленням;
  • сірий, блакитний, зелений та інші холодні кольори здатні візуально збільшувати кімнату;
  • дизайн стелі у спальні краще розробляти, беручи за основу не один, а декілька кольорів;
  • темна стеля та світлі стіни візуально розширюють приміщення;
  • контраст кольорів стельового простору та стін завжди виглядає дорого та шикарно;
  • найголовніше правило: інтер’єр кімнати має гармоніювати з обстановкою та призначенням кімнати.

Маленька стеля, розділена на рівні, виглядатимещеменшою. Але цікаво, що увеликійкімнатідробленнястельового простору зробитьйогощебільшим та додастьглибини.

Одне з сучасних популярних рішень – це натяжні стелі з малюнком.

натяжні стелі з малюнком

Гарно виглядає «віддзеркалення» кольору підлоги. Якщо у вітальні лежить жовтий килим, то колір того ж відтінку на стелі буде чудово з ним поєднуватися.

Малюнок у вигляді ясного неба з маленькими хмаринками – це надійний захист від стресу. На думку психологів, небесно-блакитний колір найбільш благотворно впливає на наш настрій.

Компанії пропонують багато інших зображень. Це можуть бути й абстрактні узори, і малюнки яскравих фруктів та овочів (для кухні), і морська поверхня (для ванної кімнати), і загадкове зоряне небо (для спальні).

Обираючи дизайн натяжної стелі, пам’ятайте, що найголовніше – це відчуття задоволення, яке виникатиме у вас щоразу при погляді нагору.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*