Головна / Будівництво і ремонт своїми руками / Як прочистити забиту каналізацію самому

Як прочистити забиту каналізацію самому

механічний спосіб чистки каналізації

Чистка каналізації сантехнічним тросом

Незважаючи на всі досягнення цивілізації, перед засміченням каналізації сильні, як і раніше вантуз, трос і хімічні засоби. Як усунути засмічення без допомоги сантехніка в домашніх умовах, розглянемо в статті.

Як правило, засмічення відбуваються в самий невідповідний момент, наприклад, перед приходом гостей або перед довгоочікуваною відпусткою. Засмічення загрожує не тільки неприємними запахами,але і можливим переливом води з унітазу і раковини. Так що залишати цю проблему без уваги ніяк не можна.

Метод перший – хімічний

Господиням, які не бажають бруднити руки, досвідчені сантехніки перед виїздом на об’єкт засмічення рекомендують залити в раковину будь-який хімічний сильно діючий засіб, а потім підсилити ефект, промивши труби окропом. Якщо підходящого засобу немає, то достатньо змішати воду з оцтом або лимонну кислоту і соду, для того, щоб хоча б на час прочистити труби. Такий спосіб рятує практично в половині випадків. Деякі сантехніки ще радять залити засмічення напоєм «Coca Cola».На їхню думку, засмічення в більшості випадків проходить.

Як прочистити каналізацію

Метод другий-механічний

Всім відомий – вантуз – також допомагає в домашніх умовах впоратися з невеликими засміченнями. Принцип цього методу очищення полягає в нагнітанні повітря в трубу. Тиском повітря проводиться руйнування пробки, яка перекриває трубу. В раковину набирається трохи води, і робиться кілька натисків.

Якщо цей спосіб не допоміг, то використовується більш потужний технічний засіб – чистка сантехнічним тросом. Для виконання цієї роботи необхідна присутність двох осіб. Знімається сифон і відкривається доступ до труби. У трубу вводять трос і починають проштовхувати його вглиб. В цей час другий чоловік повинен обертати ручку троса, це допомагає намотувати на трос волосся і інше сміття.

Читайте:   Эффективные способы очистки канализационных труб от жира
  • Думка:
Для прочищення каналізації в побутових умовах, звичайно, потрібні сильний засоби, наприклад, «Кріт» або інші їдкі суміші. Потрібно акуратно користуватися засобами, що містять хлор, так як елементи гофри, які складаються з пластику на 5/6 після такої чистки просто проїдаються, в результаті гофра може потекти. Також важливо перед промиванням в побутових умовах заздалегідь залити в труби гарячу воду, для того щоб підвищити температуру труб, тому що при високій температурі будь-яка «хімія» діє в два рази краще.

На замітку:

Дуже швидка робота сантехнічним тросом може пошкодити зливні труби в місцях стиків і поворотів. А хімічні засоби очищення будуть роз’їдати не тільки пробку, але і внутрішню поверхню сантехніки. Тому обов’язково потрібно промивати зливні труби після хімічної обробки великою кількістю води.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*