Головна / Як побудувати дім / Як швидко побудувати будинок у 2022 році?

Як швидко побудувати будинок у 2022 році?

Із чого можна побудувати котедж

Побудувати будинок за 3 місяці реально! Сучасні технології та високоякісні будівельні матеріали дозволяють значно прискорити робочий процес без шкоди якості та довговічності. Справа за дрібницями – визначитись із технологією та почати будівництво!

Із чого можна побудувати котедж за 100 днів?

Будівництво у порівнянні з попередніми епохами стало простим і досить швидким процесом. Якщо ще 50-100 років на зведення будинку йшло кілька років, то сьогодні можна впоратись лише за кілька днів. І одна з причин цього – розвиток науки і технологій і створення абсолютно нових видів будівельних матеріалів.

Найпопулярніші матеріали для зведення будинків сьогодні – це:

  • Цегла;
  • Газобетон чи пінобетон;
  • Керамічні блоки;
  • СІП-панелі.

Найдовше працювати із цеглою. По-перше, кожну цеглинку необхідно вкладати окремо, а за розміром вони невеликі. По-друге, цеглі потрібна усадка – на відміну від інших запропонованих вище варіантів. Але якщо говорити про баланс швидкості/вартості/ціни, то оптимальним вибором стане модульний будинок із СІП-панелей за канадською технологією. Вона передбачає використання готовий модулів – СІП-панелей, із яких будинок будь-якої площі, в один або кільках поверхів складається, ніби конструктор ЛЕГО. Це дозволяє в рази скоротити терміни будівництво – від початку проектування до моменту завершення косметичного ремонту достатньо лише 100 днів.

будинок із СІП-панелей

Будинок із СІП-панелей

Переваги швидкомонтованих модульних будинків

Швидкомонтовані будинки, створені за канадською технологією, мають дуже багато переваг. Перераховувати їх дуже довго, тому коротко зупинимось лише на найголовніших:

  • Доступна вартість. На цьому питанні зупинимось докладно трохи згодом, але відзначимо, що використання готових модулів на сьогодні є найдешевшим варіантом;
  • Найменші терміни будівництва, у порівнянні із іншими матеріалами. З нуля побудувати котедж із СІП-панелей займає лише 100 днів. Тобто розпочавши весною будівельні роботи, восени ви вже зможете в’їхати в нову оселю. Окрім того, СІП-панелі не мають обмежень по умовам будівництва – роботи можна виконувати у морози, дощі тощо;
  • Чудові теплоізоляційні властивості. Це дозволяє значно зекономити на опаленні;
  • Міцність і надійність. Термін експлуатації модульних швидкомонтованих будинків складає до 80 років.
Читайте:   Як вибрати надійну будівельну бригаду

Серед інших плюсів цієї технології можна відзначити сейсмічну стійкість, високий клас пожежної безпеки. Вони стійкі до механічних деформацій та впливу факторів зовнішнього середовища. За рахунок чудових гідроізоляційних властивостей вони не бояться осадів – дощу і снігу. А ще використання готових модулів дозволяє втілювати будь-які рішення у плануванні та проектуванні. Можна збудувати одноповерховий дачний домик чи великий двоповерховий котедж, таунхаус на кілька родин чи справжній замок.

Серед недоліків модульних будинків із СІП-панелей називають хіба що їх стандартизований, типовий зовнішній вигляд. Однак цей мінус легко нівелюється на етапі будівництва – за рахунок дизайнерського зовнішнього оздоблення та вибору кольору фарби.

Скільки коштує збудувати будинок із СІП-панелей?

Вартість залежить від кількох факторів – обраного матеріалу, площі та розцінок підрядника, до його ви звернетесь. Приміром, в компанії «СервісБуд», яка є лідером ринку за рахунок високої якості та доступних цін, є два тарифи – під ключ чи під чистове оздоблення. У першому випадку будівництво котеджу із СІП-панелей коштуватиме 800 дол кв/метр, і вона включає все від проектування до фінішого декоративного оздоблення. Збудувати будинок під оздоблення дешевше – від 450 дол кв/метр.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*