Головна / Меблі для дому / Як відрізнити оригінальні італійські меблі від підробки

Як відрізнити оригінальні італійські меблі від підробки

Італійські меблі в дизайні

Італійські меблі цінуються високо і вважаються еталоном краси. Виробників якісних меблів досить багато, але саме італійці досягли досконалості в усьому: їхні вироби можна відрізнити по вишуканості дизайну, бездоганному почуттю стилю і неперевершеній якості.

Обумовлено це тим, що в Італії виробництво меблів – це сімейний бізнес, тут з покоління в покоління передаються накопичений досвід, професійні секрети і набута репутація. Найчастіше італійські меблі ручного виготовлення з багатим декором: вигадливою різьбою, акварельним розписом або позолотою. Ці меблі передають у спадок, адже по закінченні років вона стає тільки шляхетнішою.

Продукція італійських меблевих виробників завжди орієнтована на вимоги споживачів: майстри здатні працювати в будь-яких стилях, їх вироби представлені в різних цінових категоріях. Пропонуються справжні італійські меблі тут в салоні «Альт-Классик»; переглянувши барвистий каталог на їх сайті на www.altclassic.com.ua, легко переконатися, що підібрати гарнітур або окремі предмети меблів і супутні аксесуари можна для будь-якого інтер’єру.

Італійські меблі в дизайні

Але буває досить складно відрізнити справжні італійські меблі від підробки, тому краще заздалегідь дізнатися, якими характерними рисами вона володіє.

За якими ознаками можна визначити походження меблів?

Як би не намагалися китайські або інші виробники максимально наблизити свою продукцію до оригінальних італійських меблів, є кілька моментів, які допоможуть визначити її походження.

Різниця в розмірах: наприклад, стандартна товщина італійського кухонного фасаду буде становити 23-24 мм, а в країнах СНГ і в Китаї допустимими вважаються 18-22 см. Така ж ситуація і з товщиною полиць в шафах: європейський стандарт 18-24 мм, а азіатський – від 16 мм.

В італійських меблях бічні стінки з обох сторін виготовлені з однакового матеріалу, з нього ж виконана і задня стінка. У підробках її роблять з оргаліту.

Читайте:   Тумба під раковину з гіпсокартону своїми руками: покрокова інструкція, фото

У виробах італійських меблевиків кріплення завжди приховане: в елітних моделях його взагалі не знайти, а в масових гвинти закриваються заглушками.

Італійські меблі в дизайні

Фурнітура зручна і безшумна, а для дорогих меблів розробляється індивідуальний дизайн, таких ручок не буде більше ні на одному виробі. У підробці фурнітура масового виробництва. Італійцями використовується сплав алюмінію і цинку, плюс гальванічне покриття, яке робить комплектуючі  стійкими до зовнішніх впливів. У китайських виробників використовується силумін – сплав алюмінію з кремнієм. Їх вироби більш тонкі, не такі міцні і відразу можуть бути з подряпинами.

Кріплення ручок теж різниться: на італійських фабриках просвердлюють відразу кілька отворів, тому відстань між точками кріплення однакова, в підроблених виробах всього по одному отвору.

Італійські меблі відрізняє ідеальна якість навіть у дрібницях: наприклад, виворіт виробів буде відшліфований також гладко, як і у видимих елементів, що рідко зустрічається в дешевих аналогах. Відмінності можна побачити і в способі кріплення декоративних вставок до металевих деталей. У італійців вони будуть фарфоровими і впаяні в метал, а у майстрів з Піднебесної – з пластика і посаджені на клей.

Що повинно насторожити відразу – це неприємний запах. В італійських всі матеріали виключно природного походження і нетоксичні. Це стосується і деревини, і фарб, і фурнітури. Жорсткі європейські стандарти не дозволяють використовувати шкідливі для здоров’я матеріали. Пахне від тих виробів, у виробництві яких використовувалися дешеві лаки і фарби з високою концентрацією формальдегіду.

Якщо на виготовлення елітних примірників меблів на італійських фабриках йдуть цінні породи дерева, то в Китаї працюють з деревно-волокнистими плитами, тому якість і довговічність таких меблів не на висоті.

Справжні італійські меблі крім розкішної зовнішності і довголіття ще і дуже комфортні; не дарма кажуть, що італійське крісло можна впізнати відразу – варто тільки в нього сісти.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*