Головна / Сантехніка / Як зробити правильний вибір змішувача

Як зробити правильний вибір змішувача

Як зробити правильний вибір змішувача

Сантехнічні прилади можна вважати основними складовими туалету і ванної кімнати, так і на кухні мийка необхідна щодня. Від якості їх виготовлення і монтажу буде залежати як тривалість експлуатації, так і комфортність використання. Без сантехніки в повсякденному житті обійтися неможливо, і хоча набір цих пристроїв для квартири або будинку майже завжди стандартний, зате вибір моделей дуже широкий.

Віддавайте перевагу перевіреним маркам – за якість виробів в цьому випадку можна не переживати. Так, наприклад, якісна сантехніка від відомих виробників, яка представлена на сайті інтернет-магазину Keramis https://www.keramis.com.ua/auxpage_-santehnika-lviv/, прослужить довго і без жодного нарікання, а діапазон цін розрахований на покупців з різним достатком: є і бюджетні моделі, і дорогі, з дизайнерськими або технічними «наворотами». У категорію сантехнічних виробів входять умивальники і раковини, ванни, душові кабіни і джакузі, унітази, мийки, змішувачі та інші найменування.

Різновиди змішувачів

Відрізнятися вони можуть за багатьма ознаками: функціональності, матеріалу виготовлення, розмірами, формою та конструкцією. Головне їх завдання – змішування гарячої і холодної води до температури, комфортної для конкретної людини.

Якщо потрібен був змішувач для ванни, вибирати можна як поворотну модель, так і модель, яка фіксуюється в одному положенні, з ручним душем або з можливістю регулювання тримача по висоті. Набагато зручніше користуватися в ванній змішувачем з одним краном, а не з двома, коли доводиться крутити два вентилі, регулюючи силу потоку і його температуру.

Як зробити правильний вибір змішувача

Змішувач може бути “орієнтований” на душ – у цьому випадку перемикач з душа на ванну відсутній, і вода тече тільки в душову лійку.

Для раковин випускають схожі моделі, додатково вони комплектуються зливної гарнітури злив буде закриватися і відкриватися натисканням важеля змішувача. Щоб зручно було користуватися біде, краще придбати змішувач, оснащений аератором і кульковим шарніром.

Читайте:   Мойка кухонная: стиль и инновации

Матеріал виготовлення

Латунь вважається кращим матеріалом для змішувачів, так як забезпечує виробам довголітню експлуатацію. Зовні елементи арматури можуть бути нікельованими, емальованими або хромованими – це захист від корозії. Останні коштують дорожче інших, але вони найбільш безпечні для здоров’я.

Вибираючи змішувач в інтернет-магазині Keramis https://www.keramis.com.ua/, можна не турбуватися про надійність пристрою і його безпеки. Також не буде проблем з вибором дизайну і кольору – для будь-якого інтер’єру і на найвимогливіший смак завжди знайдеться підходящий варіант.

Принцип подачі води

Варіантів кілька:

  • у виробах з двома вентилями холодну і гарячу воду подають різні вентилі;
    Змішувач з двома вентилями

    Змішувач з двома вентилями

  • у одноважільних моделей вода змішується завдяки наявності картриджа, а при горизонтальному або вертикальному переміщенні важеля подається споживачеві – таким чином відбувається регулювання сили тиску, і ступеня нагріву струменя;
  • сенсорні мають кнопки для регулювання тиску і температури, але вони не дуже надійні;
  • змішувач оснащений безконтактними інфрачервоними датчиками, буде реагувати на наближення до нього руки; ними обладнають рукомийники.

Важливим компонентом вдосконалених моделей змішувачів стали термостатичні регулятори. Завдяки їм можна задавати необхідну температуру, а також і напір; вода буде автоматом нагріватися до виставлених значень. Пристрій не допустить подачі ні дуже холодної води, ні дуже гарячої. Ціна їх висока, але це кращі вироби в цій товарній групі.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*