Головна / Стеля / Які натяжні стелі найкраще для кухні

Які натяжні стелі найкраще для кухні

натяжні стелі найкраще для кухні

Проводячи ремонт у кухні потрібно обов’язково враховувати той факт, що навіть витяжка не впорається повністю з вологою, що випаровується, жиром, внаслідок чого залишаються брудні плями і кіптява на стінах і стелі.

Довговічність ремонту, чистота та гігієна приміщення залежатиме від правильного підбору матеріалів для обробки кухні. Найкращим варіантом для таких приміщень вважається натяжна стеля.

Переваги такого виду конструкціїї стель полягають у наступному:

  • саме полотно стійке до дії вологи;
  • миття стелі здійснюється досить легко;
  • нерівності стелі кухні та всі будинкові комунікації сховаються натяжною стелею;
  • якщо сусіди зверху захочуть влаштувати вам «потоп», то вода затримається і не зіпсує стіни, шафи та кухонне приладдя;
  • натяжні стелі за показниками пожежної безпеки відповідають будівельним нормам;
  • такі стелі довговічні, не вимагають періодичного ремонту.

Які бувають натяжні стелі

Існують такі фактури: сатин із запобігаючим розмноженню бактерій покриттям, перламутр, муар, металік, перфорований або простий лак, текстура замші, каменю або мармуру.

Для невеликих кухонь, яких чимало, відмінно підійде білий або будь-який глянсовий світлий. Площа та сама висота стелі стане візуально більшою. Однак необхідно враховувати і дизайн фасадів кухонних меблів.

натяжні стелі на кухні

Сатинова натяжна стеля на кухні

Класичній кухні краще підійде матова фактура натяжної стелі. Зовні він нагадає свіжопобілену стелю. Оскільки такий варіант не привертатиме підвищену увагу до себе, то натяжні стелі в Ірпені можливо замовити на сайті компанії “EL Decor” в принципі для будь-яких приміщень. Компанія працює на ринку натяжних стель понад 9 років та надає якісні послуги з виробництва та встановлення таких оздоблювальних конструкцій, втілюючи в інтер’єрах найінноваційніші ідеї та рішення: парящі, світлові ліні на стелі, контурне підсвічування та багато іншого.

Читайте:   Як зробити стелю з пластикових панелей - інструкція з відео

Багаторічний досвід, власне виробництво, інноваційні технології, турбота про своїх клієнтів – основні чинники успіху компанії Ель Декор. Працівники контролюють проект на всіх етапах: від заміру – до монтажу останньої деталі на стелі, постійно стежать за появою різних новинок у сфері стельової індустрії та вдосконалюють свою майстерність.
Оптимальні ціни подарують можливість вигідно здійснити свій задум. Компанія надає гарантію на полотно 12 років та монтаж 5 років.

Дизайн кухонних натяжних стель

Вибір самого кольору натяжної стелі безпосередньо залежить від особистих переваг господаря. Можна використовувати кілька кольорів у комбінації у разі багаторівневих стель.

Застосування для кухні-студії дворівневих натяжних глянсових або матових стель може стати відмінною ідеєю при зонуванні. У такий спосіб вдасться наголосити на значущості кожного з приміщень.

Можна використовувати натяжну стелю для кухні з нанесеним малюнком або візерунком. Малюнок підкреслить дизайнерський смак замовника. Натяжні стелі з фотодруком можуть містити малюнки або фотографії, використання яких буде доречним і підкреслить унікальний стиль приміщення.

Відвідувачі чи гості будуть із задоволенням розглядати таку стелю, яка стане головним акцентом всього приміщення.

Для любителів звичайних стель білого кольору рекомендується вибирати сатинові натяжні стелі із застосуванням тканини. Відображення світла такими стелями не буває сліпуче яскравим, як у глянсових, але й не надто тьмяним, як у разі матового.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*