Головна / Як побудувати дім / Вентиляція / Вентиляційні системи: особливості та види

Вентиляційні системи: особливості та види

Вентиляційні системи: особливості та види

Якісна вентиляція — запорука комфорту. Вона забезпечує постійний доступ свіжого повітря, контролює мікроклімат вдома та навіть допомагає витрачати ресурси на опалення та кондиціонування більш ощадно. Тож якщо ви саме плануєте обрати вентиляцію для свого помешкання, вам буде корисною наша стаття. Про те, якими бувають вентиляційні системи, поговоримо просто зараз.

Види вентиляційних систем

Є три основних види вентиляцій:

  1. Витяжна — її принцип роботи полягає у відведенні відпрацьованого повітря, яке містить надлишки вуглекислого газу, вологи та шкідливих домішок за межі квартири.
  2. Припливна — гарантує постійний потік свіжого повітря з вулиці в приміщення.
  3. Припливно-витяжна вентиляція з рекуператором тепла — поєднує функції систем обох типів.

Останній вид вентиляційних систем — найбільш популярний. Ви отримуєте не лише доступ до свіжого повітря, а й підтримання комфортної температури та контроль мікроклімату. А ще — масу додаткових опцій для вашого комфорту. Наприклад, нічний режим роботи та режим сну, контроль рівня вуглекислого газу в приміщенні, дистанційне керування тощо. Експлуатація та обслуговування системи — максимально прості, тож користувач не матиме жодних клопотів.

Види вентиляційних систем

Якісні вентиляційні системи з рекуперацією на українському ринку пропонує, зокрема, компанія Prana. Це виробник, який має власний проєктний відділ та кліматичну лабораторію, тож може гарантувати якість кожного рекуператора. Продукція “Прана” постачається у понад 40 країн світу та має чудову репутацію. Ознайомитися з прайсом та переглянути доступні системи можна на сайті виробника.

У яких приміщеннях не обійтися без вентиляції?

Часи, коли нормою вважалося природне провітрювання, залишилися в минулому. Зараз вентиляції з рекуперацією тепла встановлюються в будівлях будь-якого призначення. Це:

  • квартири та житлові будинки;
  • офіси;
  • виробництво, промислові обєкти
  • склади;
  • громадські заклади тощо.
Читайте:   При виборі кондиціонера враховуйте все

У яких приміщеннях не обійтися без вентиляції

Перевагою сучасних вентиляційних систем з рекуперацією є те, що вони можуть встановлюватися навіть тоді, коли в приміщенні вже проведені фінішні ремонтні роботи. Монтаж системи не потребує суттєвого втручання в інтер’єр, тож ви можете бути спокійні за затишок у вашому помешканні.

І наостанок — корисна рекомендація. Обирати вентиляційну систему необхідно разом із фахівцями. Професіонали розроблять індивідуальний проєкт вентиляції саме для вас. Подбайте про комфортний мікроклімат в приміщенні разом із якісною вентиляційною системою!


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*