Головна / Меблі для дому / Польські меблі Taranko якість та їх переваги

Польські меблі Taranko якість та їх переваги

Польські меблі Taranko

Люди, які прагнуть створення в своєму будинку неповторного інтер’єру та атмосфери затишку, не задовольняються меблями, що пропонуються в широкому вжитку. Вони надають перевагу продукції відомих фабрик, однією з яких є польська компанія Таранко. Історія цього підприємства почалася кілька десятиліть тому, і за відносно короткий час вона встигла стати популярною у багатьох країнах світу, у тому числі й у нас.

Пропонуються польські меблі на сайті офіційного представника бренду “Meble Taranko” – магазину, розташованого у м. Луцьк, по вул.Єршова,11 (ТЦ Глобус). Ціни на товарні позиції встановлені розумні, завдяки чому дозволити собі таке придбання здатні багато хто. У каталозі ви знайдете все, що необхідно для облаштування житла: предмети обстановки для вітальні, їдальні, кабінету, спальні. Пропонуються також меблі для готелів та ексклюзивні варіанти для поціновувачів всього незвичайного.

Польські меблі Taranko

Переваги виробів бренду

Ця відома польська фабрика спочатку поставила за мету розширення асортименту продукції не за рахунок зміни відтінків та форм, а шляхом кардинальної модернізації виробничих потужностей. Постійне поліпшення технологій, використання передових методик дозволило досягти чудової якості. З цієї причини Таранко вийшла у світові лідери з виробництва меблів та неодноразово отримувала високі нагороди на виставках у своїй країні. Переваг у продукції компанії безліч:

  1. Неповторний дизайн виробів, завдяки якому вони стали відомі на ринку;
  2. Широка палітра відтінків та класичний стиль, який не перестає бути актуальним;
  3. Відповідність найжорсткішим вимогам до якості;
  4. Можливість підібрати варіанти під будь-який інтер’єр.

Який би предмет обстановки ви не обирали, можете бути впевненими в тому, що він виконуватиме поставлені перед ним завдання протягом десятиліть. Наприклад, меблі таранко для їдальні – вдале поєднання класики та сучасності. Над цими виробами працювали відомі дизайнери, які орієнтуються на сучасні уподобання цільової аудиторії, але при цьому не забувають про традиції. Ви можете придбати гарнітури та окремі позиції як у класичному, так і в ультрасучасному стилях. Якщо ви хочете оформити своє приміщення в якомусь певному стилі, зайдіть на сайт меблевої фабрики “Таранко” та виберіть потрібну колекцію.

Читайте:   Односпальне ліжко: критерії вибору

меблі Таранко

З яких матеріалів виготовляють меблі Таранко

Польська фабрика меблів вибирає для виготовлення своєї продукції найкращі матеріали. Всі вони відрізняються високим ступенем надійності та екологічністю. Як правило, використовуються натуральне дерево та шпон найвищої якості. У лінійках ви не знайдете синтетичних матеріалів, тому що їх не використовують навіть для створення незначних елементів.

Лаки та фарби для покриття виробів фабрика “Meble Taranko” також застосовує від провідних виробників Європи. У складі таких засобів немає шкідливих речовин, здатних завдати шкоди здоров’ю людини та навколишньому середовищу. Всі ці продукти виготовлені на водяній основі. Меблі, покриті такими лаками, надійно захищені від впливу шкідливих зовнішніх факторів, таких як ультрафіолет, підвищена вологість, пара, перепади температур. Завдяки натуральності ви без побоювань можете використовувати меблі для спальні, дитячих кімнат, будинків та квартир.

Використання натуральних матеріалів у поєднанні з інноваційними виробничими технологіями дозволяють досягти чудових результатів.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*