Головна / Вікна / 10 причин купити рулонні штори “день-ніч”

10 причин купити рулонні штори “день-ніч”

рулонні штори "день-ніч"

Рулонні штори “день-ніч” являють собою подвійне полотно зі смугами, що чергуються на тканині: напівпрозорої сітки і більш щільної, затемняючої. Потягнувши за ланцюг управління, смуги зміщуються щодо один одного, тим самим можна регулювати рівень прозорості та затемнення. Розглянемо основні переваги та спробуємо описати 10 причин купити рулонні штори “день-ніч”. А  придбати їх можна у інтернет-магазині виробника сонцезахисних систем Vilargo https://vilargo.net/jaluzi-den-noch

Зручне кріплення

Касетні рулонні штори «день-ніч» кріпляться на пластикове, дерев’яне або металеве вікно безпосередньо на раму, тим самим займаючи мінімум корисного простору. За рахунок напрямних, що проходять з боків – не провисають і не коливаються при відкриванні та відкиданні віконної стулки.

Монтаж без свердління

Рулонні штори «день-ніч» можуть встановлюватися на вікно без свердління рами за допомогою спеціального промислового двостороннього скотчу на спіненій основі. При належній підготовці рами (очищення та знежирення) короб виробу та напрямні надійно приклеюються.

Економія простору

При монтажі рулонних штор «день-ніч» на пластикові вікна максимально зберігається корисний простір приміщення. Особливо це актуально на кухні невеликих розмірів. Підвіконня можна використовувати повністю, як додатковий стелаж або полицю, таким чином можна обійтися і без класичних штор і карнизів.

Простота в експлуатації

Підйом і опускання штори, як і власне регулювання просвіту, здійснюється за допомогою ланцюжка. Сучасний механізм з м’яким і плавним ходом дозволяє легко управляти шторою навіть дитині.

Можливість регулювання світла

Завдяки конструктивній особливості штори «день-ніч» дозволяють зручно регулювати освітленість у приміщенні. Спеціальне полотно виробу складається з 2-х шарів тканини, яке є чергуванням прозорих і напівпрозорих смужок різної ширини. Потягнувши за ланцюжок, верхній шар тканини зміщується щодо нижнього, внаслідок чого утворюється просвіт.

Читайте:   Какие пластиковые окна выбрать для остекления балкона

рулонні штори "день-ніч"

Легкість у догляді

Тканини для рулонних штор оброблені спеціальним антистатичним просоченням, не вибагливі у догляді і практично не збирають пил. При бажанні полотно тканини легко протирається вологою губкою з мильним розчином.

Оригінальне оформлення вікна

Встановивши системи «день-ніч» вікно буде оформлене та прикрашене, на відміну від касетних рулонних штор із суцільним тканинним полотном. Для необхідного регулювання світлового потоку вам не потрібно повністю піднімати тканину, як у рулонних шторах: досить трохи змістити смужки відносно один одного.

Можливість дистанційного керування

Касетні штори “день-ніч” можна оснастити електроприводом з дистанційним керуванням. Сучасні двигуни мають вбудований акумулятор і не вимагають підведення електричного кабелю. Акумулятор заряджається так само просто, як і інші електронні пристрої за допомогою адаптера. Під час щоденної експлуатації однієї зарядки вистачає більш ніж на 4 місяці.

Щось новеньке

Даний вид рулонних штор порівняно недавно з’явився на ринку. Він ще не такий популярний і не встиг набриднути так, як, наприклад, горизонтальні або вертикальні жалюзі, які можна зустріти практично скрізь. Тому якщо ви шукаєте щось оригінальне і в той же час зручне в експлуатації, то рулонні штори «день-ніч» – найбільш підходящий варіант.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*