Головна / Дизайн кімнат / Дитяча кімната / Які вибрати штори в дитячу кімнату для дівчинки

Які вибрати штори в дитячу кімнату для дівчинки

Які вибрати штори в дитячу кімнату для дівчинки

Красиве оформлення дитячої кімнати – дуже важлива справа абсолютно для всіх батьків. Особливо це показово, коли в сім’ї дівчинка. Адже варто постаратися, щоб з самого раннього віку у дочок з’явився хороший смак і якась внутрішня гармонія. Важливим елементом в такій роботі стане правильний підбір штори в дитячу кімнату для дівчаток.

Деякі аспекти вибору

Вибір штор для кімнати маленької дочки завжди супроводжується різними нюансами (наприклад, колір, форма, довжина, щільність тканини). По мірі дорослішання дитини також необхідно буде міняти і дизайн таких штор. Як бачите, перед батьками виникає досить непросте завдання. Але спробуємо розібратися…

Небажаними квітами для штор в спальню дівчинки є наступні: червоний з усіма його відтінками, фіолетовий, чорний, сірий, синій

Питання кольору. В першу чергу тут необхідно звертати увагу на вік дівчинки. Для дітей до 3-х років необхідно вибирати тільки однотонні штори світлих тонів. Діти в цьому віці погано сприймають змішані кольори. Ідеальним варіантом будуть штори зеленого, жовтого або рожевого кольору.

Довжина штор також буде залежати від віку. Наприклад, для маленької дівчинки чудово підійде короткий варіант, а для більш дорослої – довгі штори.

Гарними і завжди елегантними фіранками укороченого типу будуть римські. Інша форма – прямо звисають (можуть бути у вигляді одного або двох полотнищ). Фахівці стверджують, що краще віддавати перевагу фіранкам з двох полотнищ. Таке рішення дозволяє легко і зручно їх розсовувати. До речі, між полотнищами щільних штор можна також помістити красиву тюль.

Римські штори в дитячу кімнату для дівчинки

Римські штори в дитячу кімнату для дівчинки

Питання щільності. Отже, для дівчаток чудово підійдуть досить-таки щільні штори, але з м’якої тканини. Сучасні варіанти текстильного виробництва дозволяють надати кімнатах для дівчаток відчуття легкості і романтики.

Читайте:   Як зробити та облаштувати спальню для хлопчиків

Загальні вимоги

Для правильного підбору штор в дитячу кімнату для дівчинки потрібно просто дотримуватися кількох правил:

  1. Практичність. Дитячі штори повинні не тільки бути красивими зовні, але і добре виконувати свою функцію. Пам’ятайте, що через велику кількість воланів або драпіровок фіранки перетворюються в джерело збору шкідливого пилу.
  2. Екологічність. Слід віддавати перевагу максимально натуральним тканинам (наприклад, льон, бавовна, шовк). Здоров’я – на першому місці. Нагадаємо, що штори з такого типу матеріалів ніколи не електризуються.
  3. Безпека. У випадках з маленькими принцесами немає необхідності прикрашати штори якимись додатковими аксесуарами (намистини, бахроми, банти і т. п.). Адже дитина може нашкодити собі, наприклад, проковтнути дрібні деталі.
  4. Захист від променів сонця. Дитині необхідний міцний сон, тому в денний час доби сонце доведеться затінювати.
  5. Гармонійне і грамотне поєднання з інтер’єрним дизайном кімнати. Вже з дитячого віку важливо прищепити дівчаткам гарний смак.

Ідеї для дизайну штор

Для дівчаток до семирічного віку вибираємо спокійні і не занадто бліді кольори.

Також допускаються великі яскраві малюнки (у випадках простенького дизайну самої кімнати).

У віці 7-12 років слід віддавати перевагу більш складним варіантам штор (багатошаровими, з різними деталями і прикрасами).Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*