Головна / Дизайн кімнат / Ванна кімната / Переваги використання натяжної стелі в інтер’єрі ванної

Переваги використання натяжної стелі в інтер’єрі ванної

Переваги використання натяжної стелі в інтер'єрі ванної

Ванну кімнату сміливо можна назвати приміщенням специфічним, тому досить складно вибирати для неї оздоблювальні матеріали. В якості основної проблеми виступає негативний вплив води. Перепади температури, пару і конденсат теж не можна назвати сприятливими факторами в даному випадку.

Гідний варіант обробки стелі

Стеля в цій кімнаті можна облаштувати за допомогою різних матеріалів, і вологостійких в тому числі. Хоча, якщо власник житла прагне до довговічності, то оптимальним варіантом вибору для нього стануть натяжні стелі. Подібні конструкції не мають конкурентів серед продукції для обробки стелі.

Переваги використання натяжної стелі в інтер'єрі ванної
Натяжна стеля, що використовується у ванній, володіє значними перевагами:

  • відмінними показниками вологостійкості: потрапляє на плівку вода має властивість до висихання або скочування, а після неї не залишається розводів і іншого роду видимих слідів;
  • здатністю до служби в незмінному стані 15 років, при цьому яскравість фарб і чистота його не губляться;
  • стійкістю до утворення цвілі, виникнення пилу і мікробів, завдяки вмісту спеціальних матеріалів у складі виробу;
  • здатністю до постійного підтримання здорової і приємної атмосфери у ванній;
  • відсутністю ймовірності виникнення протікання, так як полотно витримує 100 л води на 1 м2;
  • здатністю до ідеальної рівності поверхні, при цьому відпадає потреба у застосуванні штукатурки,
  • можливістю здійснення швидкого монтажу без наявності будівельного сміття, що сприяє натягування стель, навіть у випадку закінченої обробки;
  • безпекою з точки зору виникнення пожежної ситуації;
  • можливістю приховувати різні комунікації.

Естетичні властивості натяжних стель

Численними можливостями володіє багатолика плівка. Існують різні варіанти їх використання в інтер’єрному дизайні ванної кімнати.

Глянцева стеля

Саме вона тут найбільш доречна. Мало кому вдається похвалитися бажаними розмірами ванної, а з допомогою прийому дзеркального відбиття можна додати необхідного обсягу приміщення.

Читайте:   Душові кабіни у ванну: конструктивні особливості та функціональні можливості

Переваги використання натяжної стелі в інтер'єрі ванної
Завдяки застосуванню тільки вбудованих світильників глянсова поверхня не стане місцем виникнення небажаних відблисків. З допомогою відбивної здатності і світлого кольору глянсової стелі є шанс домогтися розширення простору маленької ванної.

Матова стеля

Матова стеля надає приміщенню строгий і лаконічний вигляд. Вона входить в число обов’язкових складових класичного інтер’єру ванної кімнати. Світильниками можна скористатися будь-якими. Крім цього, можливі варіанти застосування структурних полотен, які імітують шкіру, дерев’яну або кам’яну поверхню. Така варіація цілком має право на життя, однак стеля, виконана в подібному стилі, повинна гармоніювати з іншою обробкою.

Підбір кольорової гами

Тут рекомендується користуватися не лише універсальним білим кольором, що поєднується зі всіма стилями. Невелика ванна передбачає підбір будь-якого світлого тону, тому що створюється візуальний ефект розширення простору приміщення. Застосування своє тут знайдуть світло-зелений, бежевий, рожевий і пісочний колір.

Поклоняючись водній стихії, деякі віддають перевагу, синім і зеленим «морським» відтінкам, що є відмінним доповненням до керамічної плитки. Як правило, на ній зображуються риби, черепашки, водорості, що і стане акцентом і логічним завершенням загальної концепції дизайну.

Переваги використання натяжної стелі в інтер'єрі ванної
Гармонійне поєднання властиво союзу чорного і білого. За допомогою використання чорного глянцю стелі можна домогтися «розширення» простору. Ніхто не проти яскравої стелі у ванній, але вона повинна грамотно поєднуватися з інтер’єром. Наприклад, підтримати її можна за допомогою виконання обробки однієї стіни, використовуючи вкраплення елементів аналогічного кольору.

У разі оформлення стелі і стін в майже однаковій кольоровій гамі, вони можуть бути розділені за допомогою підбору фриза, що є контрастним з кольором кахлю. Якщо декорування ванної передбачає застосування контрастних смуг, виконаних у вертикальному або горизонтальному напрямку, то оптимальним варіантом стане виконання стелі в аналогічному кольорі.

Читайте:   Ремонт у ванній кімнаті: вибір ванни, душової кабіни та унітазу

Ефектним виглядом має поверхня стелі з 3D-ефектом. Зоряне небо або картинки з життя морських мешканців створюють відповідний настрій і розслаблюючу атмосферу.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*