Головна / Двері / Який ремонт доводчиків вхідних дверей можна виконати самостійно?

Який ремонт доводчиків вхідних дверей можна виконати самостійно?

Який ремонт доводчиків вхідних дверей можна виконати самостійно

Проблема постійно відчинених дверей може бути з легкістю вирішена установкою доводчика. Цей нехитрий прилад самостійно закриває двері без додаткового силового впливу. Найбільш простим варіантом механізму слід вважати пружину. Звичайно, такий “доводчик” буде працювати занадто різко і дуже шумно. Ідеальний варіант – це регульована конструкція, основу якої становить пружина, але укладена всередині герметичного корпусу в масляній речовині. Завдяки такому обладнанню, двері закриваються плавно і без зайвого шуму.

На жаль, серйозні пошкодження доводчика усунути неможливо, адже герметичність конструкції передбачає, що вона не може бути розібрана на окремі деталі і згодом зібрана згідно з технологією. Серйозна поломка – це привід придбати новий механізм в інтернет магазині “Замочники”  zamochniki.com.ua.

Тим не менше, мають місце ситуації, коли допускається можливість налагодження роботи доводчика самостійно:

Витікання мастильного складу

Поява течі говорить про те, що має місце розгерметизація корпусу і появу пошкоджень, з-за яких масло витікає. Якщо вам вдалося вчасно відшукати пошкоджене місце, необхідно загерметизувати отвір, посприявши продовження строку служби механізму. Якщо ушкоджена ділянка занадто велика, доведеться придбати новий пристрій.

Поломка або деформація штанги

Який ремонт доводчиків вхідних дверей можна виконати самостійноЦю частину механізму завжди можна побачити і оцінити візуально. Значні силові дії або екстремальні погодні умови здатні вивести її з ладу, ставши причинами вигинів, зламів або пошкоджень кріплень. Не надто серйозні недоліки можуть бути виправлені за допомогою зварювання або придбання нових окремих деталей.

Зауважимо, що ремонту доводчиків можна уникнути, якщо періодично проводити профілактичний огляд механізмів і займатися їх регулюванням:

  • Поворот регулювальних гвинтів в ту або іншу сторону здатний прискорити або, навпаки, уповільнити рух двері;
  • Поворот гайки дозволяє відрегулювати натяг пружини, щоб варіювати зусилля, яке необхідно прикласти для відкриття дверей;
  • Корегування кута, на який відчиняються двері. Для цього слід обертати гайку, встановлену на клапані.
Читайте:   Міжкімнатні двері: ваш провідник у світ комфорту і затишку

Фахівці рекомендують займатися даним налаштуванням безпосередньо після установки механізму, а також при зміні пори року, коли спостерігається серйозна зміна погоди.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*