Головна / Дизайн кімнат / Якісні фасади для стильних і сучасних меблів

Якісні фасади для стильних і сучасних меблів

Для виготовлення стильних і якісних меблів необхідно використовувати відповідні фасади. Від обраного фасаду залежить як будуть виглядати меблі в результаті.

Важливо, щоб меблева продукція була якісною, задовольняла смакові переваги покупців, виглядала престижно і привабливо, мала доступну вартість.

Виготовлення меблевих фасадів на замовлення

Компанія Decogroup decogroup.ua пропонує широкий асортимент меблевих фасадів. Продукція виготовляється з якісних матеріалів, в основному компанія виготовляє їх з МДФ.

Пропонується безліч різних варіантів обробки і безліч різних відтінків. Ви можете замовити фасади для виготовлення меблів для кухні, спальні, дитячої, вітальні, кабінетів, офісів, кафе, ресторанів, готелів та інших приміщень. Професійна команда, за допомогою сучасного обладнання, виготовить будь-які меблеві фасади, для реалізації різних дизайнерських рішень.

Якісні фасади для стильних і сучасних меблів

Фарбування фасадів

Щоб надати фасадам презентабельний зовнішній вигляд, необхідно провести відповідні процеси обробки. Однією з найпопулярніших послуг є фарбування меблевих фасадів МДФ.

Плити МДФ часто застосовуються для виготовлення меблів, завдяки відмінній якості і доступній вартості. Щоб в результаті фасад виглядав ефектно, в роботі використовуються якісні лакофарбові матеріали, професійне обладнання, кожен процес обробки строго контролюється.

Процес фарбування

Роботи проводяться у власному виробничому цеху компанії, який оснащений всім необхідним для отримання якісного результату. Спочатку проводяться необхідні підготовчі роботи перед фарбуванням. Плити МДФ фрезеруються, ретельно шліфуються і обробляються ґрунтовкою. Далі йде процес фарбування, лакофарбові матеріали рівномірно розподіляються на поверхні основ в кілька шарів.

Щоб клієнт зміг отримати бажаний відтінок матеріалу, при виборі рекомендується використовувати стандартні колірні розкладки. У представлених колірних палітрах, ви зможете точно вказати який відтінок вам необхідний. Ви можете замовити фасади МДФ з глянцевим або матовим покриттям. Також надається можливість замовити оригінальні ефекти оформлення. Наприклад меблевий фасад може бути виконаний з ефектом старовини або з імітацією різних поверхонь: кам’яних, бетонних, металевих, дерев’яних. Компанія “ДекоГрупп” допоможе втілити в реальність будь-який дизайнерський проект меблів.

Читайте:   Як оновити кухню без ремонту – прості способи зміни інтер'єру

У портфоліо компанії ви зможете оцінити виконані роботи. Професійна команда має великий досвід і виконує замовлення різного рівня складності максимально якісно. Багато замовників вже встигли по достоїнству оцінити надані послуги, оптимальне співвідношення ціни і якості, уважне ставлення до потреб клієнтів.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*