Головна / Балкон / Яку підлогу постелити на відкритому і закритому балконі

Яку підлогу постелити на відкритому і закритому балконі

Яку підлогу постелити на відкритому і закритому балконі

До підлогового покриття завжди пред’являлися високі вимоги, особливо, якщо потрібно оформити підлогу на лоджії або балконі. Їх простір кожен бачить по-своєму, але якість матеріалів для підлоги повинно відповідати таким критеріям, як зносостійкість, гідроізоляція і міцність.

Давайте сьогодні поговоримо про те, вибір якого підлогового покриття стане кращим за всіма цими параметрами.

Якщо ви хочете створити на лоджії найкращі умови для тривалого перебування в ній, особливо, в холодну пору року, потрібно як слід попрацювати над теплоізоляцією стін та підлоги. Саме тут, на закритому балконі, найчастіше, при укладанні підлоги використовують систему обігріву «тепла підлога».

Для відкритих балконів важливо, щоб покриття підлоги було міцним, витримувало перепади температур і вплив опадів. Далі розглянемо найбільш підходящі для цього облицювальні матеріали.

Основні види підлогових покриттів для балконів

Декінг

Зовні цей вид покриття нагадує паркет, але являє собою систему модулів, виготовлених з полімерних композитів і твердих порід дерева, що не піддаються гниттю.

Декінг відрізняється особливою довговічністю і гідроізоляцією, а також, він неймовірно легкий, тому його вага не робить ніякого впливу на перекриття балкона. Сукупність вищевикладених якостей і робить таке підлогове покриття одним із найбільш надійних для відкритих балконів.

види підлогових покриттів для балконів

підлога для балкона

підлога для балкона

Керамічна плитка

Таке підлогове покриття давно заслужило довіру, так як його експлуатаційні якості знаходять застосування в самих різних приміщеннях і на відкритих майданчиках, балконах, лоджіях.

Керамічній плитці не страшне сонячне світло, опади, і волога. Покриття легко чистити і мити, а додаткового догляду воно не потребує, але за наявності пористої структури, вбирає частки вологи в холодну пору, а в морози плитка може потріскатися.

Читайте:   Як нестандартно оформити закритий і відкритий балкон

Підлогу на балконі, викладена керамічною плиткою, служить довго і виправдовує покладені на неї очікування.

Плитка стане гарним матеріалом для підлоги лоджії, але якщо її спочатку не утеплити, взимку без теплого домашнього взуття тут буде дуже холодно.

підлога для балкона

підлога для балкона

підлога для балкона

Керамограніт

Цей вид покриття володіє всіма перевагами керамічної плитки, однак його структура не пориста, більш щільна і міцна, за що керамограніт заслуговує окремої уваги.

Вибираючи керамограніт для підлоги відкритих балконів, ви будете впевнені в їх високій стійкості до перепадів температур і гідроізоляційних властивостей, які роблять покриття майже досконалим для відкритого простору.

Останнім часом керамогранітна плитка стала особливо популярною, в силу своєї практичності, міцності і довговічності, а також, завдяки високій естетиці, подібна по фактурі з натуральним деревом та шкірою.

підлога для балкона

підлога для балкона

підлога для балкона

Терасна дошка

Покриття, використовується для терас, виготовляється з деревинно-полімерних композитів, в основі яких використовуються особливо міцні породи дерев (дуб, модрина, секвоя, кедр, тик, падук, мербау).

Для балконів терасна дошка підходить з тих причин, що вона вироблялася виключно для відкритих просторів, схильних до впливу опадів, сонячних променів, перепадів температур. До того ж, найбільш поширена товщина таких дощок дорівнює 50 мм, а відмінною рисою для них є невеликі (1-2 мм) компенсаційні канавки, випиляні по всій довжині з зовнішньої і зворотного боку. Це дозволяє істотно зменшити здатність бути слизькою, в тому числі, під час намокання поверхні дощок.

підлога для балкона

підлога для балкона

Ковролін

М’який і теплий, ковролін краще використовувати саме для підлог на лоджіях, оскільки дане покриття не відрізняється ні гідроізоляцією, ні високою зносостійкістю на відкритому просторі.

Підлога, покрита ковроліном, особливо хороша в утеплених лоджіях, де ви облаштовуєте робочий куточок, або іншу функціональну зону. Потрібно зазначити, що покриття може бути представлене найрізноманітнішими кольорами й візерунками, що робить його придатним для будь-якого образу і стилю закритого балкона.

Читайте:   Дизайн балкона. Облаштовуємо балкон або лоджію, 45 ідей

підлога для балкона

підлога для балкона

Лінолеум

Вже кілька десятиліть лінолеум використовується для підлог і є, по сей день, досить популярним матеріалом. Він не вимагає особливого догляду і дуже легкий в укладанні, а різноманітність візерунків і імітацій будь-яких матеріалів (від дерева до мармуру) дійсно підкуповує.

підлога для балкона

Лінолеум – універсальне покриття, підходить як для закритих приміщень, так і для підлог на балконах. Тим не менш, він не відрізняється стійкістю до перепадів температур і, намокаючи, може почати гнити. І все ж, лінолеум є досить доступним матеріалом, тому покриття можна змінити в будь-який час.

підлога для балконаЗалишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*