Головна / Двері / Яку потужність повинен мати двигун для ролетних воріт

Яку потужність повинен мати двигун для ролетних воріт

ролети

Потужність — один з основних параметрів, що враховуються при покупці двигуна для ролетних воріт. Від неї залежить функціональність, керованість та безпека всієї встановленої конструкції. Розберемо докладніше, як правильно підібрати потужність з урахуванням габаритів, маси та матеріалу воріт. Якщо ви ще не знаєте, де в Україні придбати оригінальні двигуни для воріт «Мосел», загляньте в каталог інтернет-магазину Mosel: https://moselmotor.com.ua/ua/.

Принципи підбору потужності двигуна для ворітних воріт

Багато людей помилково вважають, що придбання максимально потужного двигуна для ролетних воріт — правильне рішення. Автоматика підбирається з урахуванням кліматичних умов та навантаження. Якщо ви мешкаєте на території з м’якими зимами, можна обмежитися приводами 24 В, проте при температурі нижче нуля такі двигуни для ролетних воріт будуть не здатні виконувати свою функцію.

Потужність залежить від ваги воротного полотна. Найчастіше споживач вибирає сталеві, заповнені піною та екструдовані ролетні ворота.

  1. Екструдовані: 44 мм – 6 кг/м² та 55 мм – 8,5 кг/м².
  2. Заповнені піною: 55 мм – 2,9 кг/м2, 40 мм – 2,5 кг/м2, 77 – 4,7 кг/м2.
  3. Металеві: 75 мм – 10 кг/м², 105 мм – 12 кг/м².

Дізнавшись точну вагу, можна підібрати потужність на основі таблиці виробника. «Чиста» вага воріт — це параметр для ідеальних умов експлуатації. При купівлі двигуна для ролетних воріт пам’ятайте, що вони також працюватимуть при низькій температурі, за наявності крижаної кірки та снігу, які створюють навантаження. Тому в потужності має бути невеликий запас.

Визначення потужності при купівлі двигуна для ролетних воріт

Брати за орієнтир зазначену в документації потужність неправильно, оскільки величина є непостійною і залежить від споживаного струму та оборотів двигуна. Перший зовнішній показник потужності — габарити двигуна для ролетних воріт. Чим він більший, тим потужніший.

Читайте:   Розсувні двері у ванну: види, встановлення, відгуки, фото

На високу силу обертального моменту, вказує товщина валу. При покупці двигуна для ролетних воріт враховуйте, що модель з 8 мм валом буде менш потужною, ніж 20 мм. На потужні двигуни монтується конденсатор 20 мкф, на слабкі — 8 мкф.

Ще один важливий момент — лише на потужних двигунах встановлюється металевий редуктор.

Такий підхід дозволить підібрати економічно вигідний двигун, здатний виконувати свої функції за будь-яких погодних умов.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*