Головна / Двері / Які кращі міжкімнатні двері?

Які кращі міжкімнатні двері?

міжкімнатні двері

На етапі планування ремонту чи будівництва важливо правильно підібрати міжкімнатні двері, які б відповідали інтер’єру та служили довго. Серед великого асортименту моделей не так просто зорієнтуватися. Про це і поговоримо далі.

Щоб вигідно придбати якісні внутрішні двері в Україні варто завітати в інтернет-магазин міжкімнатних дверей ТМ Cortez, де реалізація продукції ведеться напряму від виробника. Завдяки наявності власного обладнання фахівці компанії можуть виготовляти моделі на замовлення. На всю продукцію є сертифікати якості та гарантія.

Міжкімнатні двері: які можна купити

  • Масив. Міжкімнатні двері із цінних порід дерева мають відмінні експлуатаційні характеристики, виглядають статусно та довго слугують.
  • Шпон. Двері з обробкою зі шпону є масивними та міцними. Мають гарний вигляд моделі зі скляними вставками, які ідеально вписуються в будь-який сучасний інтер’єр.
  • ПВХ. Це двері, які порівняно з іншими матеріалами, мають невелику вагу та відмінно протистоять вологі.
  • Комбіновані. Розкішно виглядають міжкімнатні двері, виготовлені із різних матеріалів. Такі моделі дозволяють підібрати рішення під будь-який стиль інтер’єру.

Як підібрати внутрішні двері

Визначившись з типом міжкімнатних дверей необхідно виміряти їх параметри. Стандартні моделі мають розміри 2000 * 600 * 700 – 800 мм. Але іноді вони не збігаються з існуючими в наявності моделями, тому в цьому випадку виготовляються двері на замовлення. Для цього точно вимірюють ширину лиштвів, периметр отвору та товщину самого полотна. Також вказують висоту порогу в разі його наявності.

Якщо необхідно підібрати внутрішні двері, які добре поглинають шум, варто надавати перевагу полотну з наповнювачем. Це модель без скляних чи пластикових вставок, з товщиною полотна близько 40 мм.

Читайте:   Основа безпеки: як вибрати вхідні двері

Інтернет-магазин міжкімнатних дверей: якість перевірена часом

Найкращим вибором для будь-якого власника приватної оселі стануть якісні моделі, які можна вигідно придбати, завітавши в інтернет-магазин міжкімнатних дверей, де на продукцію є супутня документація та гарантія. Такі двері відповідають міжнародним стандартам та нормам, а значить, тривалий час будуть виконувати свою функцію у повному обсязі.

Щоб пересвідчитись у високих експлуатаційних характеристиках достатньо ознайомитись із відгуками задоволених клієнтів на сайті.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*