Головна / Новини / Як проводиться паспортизація промислових резервуарів

Як проводиться паспортизація промислових резервуарів

паспортизація промислових резервуарів

На промислових об’єктах встановлюються резервуари, які потребують регулярного обстеження з метою профілактики. Після діагностики виконується паспортизація резервуарів згідно з нормами та стандартами. Вона дозволяє визначити термін експлуатації місткості та її характеристики.

Послуга паспортизації резервуарів надається компанією «ЦентрРезервуарСервіс». Щоб її отримати необхідно завітати на сайт, де процедура виконується фахівцями за допомогою сучасного обладнання. Завдяки паспортизації можна уникнути штрафів під час перевірок за невідповідність конструкції заявленим експлуатаційним характеристикам.

Як відбувається паспортизація резервуарів

Обов’язковою умовою для повноцінної експлуатації резервуарів є паспортизація. Документація регламентує характеристику місткості.

Документація виготовляється після ретельного обстеження резервуара. На наступному етапі до паспорта фахівцями вноситься інформація про обстеження, дата наступної зачистки, перевірки заземлення та ін. На кожну конструкцію повинен бути окремий паспорт.

Процедура містить в собі діагностику зварних швів, захисного покриття та обладнання. Особлива увага приділяється стану металу. Під час виявлення дефектних ділянок їх усувають негайно. Зносу піддається днище, нижні пояси, допоміжні конструкції. Вигідно замовляти повний комплекс робіт, який охоплює очищення місткості, дефектоскопію та ремонт, що дозволить суттєво продовжити термін роботи конструкцій. Повний обсяг робіт рекомендується виконувати раз на 10 років.

Паспортизація резервуарів: особливості застосування

Згідно з регламентом паспортизація резервуарів є важливою складовою експлуатації металоконструкції для зберігання нафтопродуктів та інших агресивних речовин. Такі резервуари повинні підлягати регулярному огляду, оскільки вважаються об’єктами підвищеної небезпеки.

Регулярна діагностика проводиться для резервуарів з параметрами тиску робочої пари не більше 93.3 кПа. Частковий ремонт після зовнішнього огляду згідно з документацією виконується раз на 5 років. Паспортизації підлягають місткості, термін активної експлуатації яких не перевищує 20 років.

Читайте:   Бактеріальний аналіз води з глибинних свердловин: коли потрібен та як проводиться

Металоконструкції, термін роботи яких більше, необхідно обстежувати та виконувати капітальний ремонт раз на 8 років, заздалегідь звільнивши місткості від продукту.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*