Головна / Як побудувати дім / Водопровід / Є питання щодо водопостачання? А у “Аквапрофі” є відповіді!

Є питання щодо водопостачання? А у “Аквапрофі” є відповіді!

Аквапрофі Ні для кого не є таємницею, що вода це джерело життя і невід’ємна частина нашого побуту. Вода використовується скрізь, в усіх сферах діяльності людини. Система водопостачання  ніби велике серце, що перекачує по артеріях (трубах) кров (воду) і забезпечує діяльність житлових будинків, підприємств, заводів, будівель різноманітних закладів. Якщо це серце починає битися не рівно – якість життя людини та його побутові умови значно погіршуються.

Наша компанія “Аквапрофі” – це ті спеціалісти, які допомагають серцю битись рівно та без перебоїв. Вже довгий час ми здійснюємо свою діяльність в Києві та Київській області. Ми обслуговуємо та проводимо капітальний  ремонт  свердловин на воду, ремонт шаф управління насосами. Також проводимо технічне обслуговування  та ремонт побутових каналізаційних насосних станцій (міні КНС). Маємо багатий досвід  щоб без проблем в разі необхідності дістати насос що застряг у свердловині . Проводимо ремонт насосів для води будь-якої складності та іншого насосного обладнання. Більше дізнатися про наші послуги Ви зможете на нашому сайті https://akvaprofi.com.ua або зателефонувавши нам за номером, якій розміщений на сайті. Завдяки нашому досвіду, наші фахівці вже в телефонній розмові зможуть максимально точно діагностувати проблему і надати якісну консультацію.

          водопостачання

Навіть високоякісні водяні насоси будь то глибинні, циркуляційні,фекальні та інші таких відомих виробників як DAB, WILO, PEDROLLO чи SPERONI час від часу вимагають втручання майстрів, бо також виходять з ладу та ламаються. Несправності можуть виникати з різних причин: засмічення, вихід із ладу підшипників, проблеми із сальниками, робочими колесами, клапанами, фільтрами, недостатність змазки та інше. Трапляється так, що недостатній контроль зі сторони власника приводить до того, що насосне обладнання повністю виходить з ладу без подальшого відновлення працездатності, або заміна водяного насоса в деяких випадках є більш раціональною ніж дорогий ремонт не робочого обладнання. Не треба зволікати, якщо насос качає воду ривками, при включенні насоса вибиває автомат, якщо глибинний насос не створює тиску чи взагалі водяний насос не вмикається – звертайтесь до наших фахівців, вони підкажуть як найефективніше вирішити проблему.

Читайте:   Фільтр для свердловини своїми руками з пластикової труби

      

Іноді для промивки свердловини, для обслуговування чи ремонту глибинного насосу його треба дістати із свердловини. Буває так , що при спробі дістати насос із свердловини він із різних причин ( обірвався трос, або його заклинило між самим насосом та обсадною трубою) може застрягти в свердловині. Не маючі відповідного досвіду, намагаючись дістати застряглого насоса самотужки власники часто погіршують ситуацію: насос застряє ще сильніше, порушується цілісність свердловини, може отримати пошкодження і насос. Були такі ситуації, коли із-за необачних дій свердловина  пошкоджувалась настільки,що було економічно вигідніше бурити нову, ніж робити ремонт старої. Деякі підрядчики можуть виконати щось одне, або дістати насос, або його відремонтувати, а діставали щоб інші. В Аквапрофі працюють комплексні фахівці, ми як дістанемо застряглий насос із свердловини, так і самі його відремонтуємо. Це набагато економічно вигідніше. Нащо ризикувати своїм обладнанням та свердловиною? Зверніться до нас і ми виконаємо завдання на “відмінно”!

         

Шафи управління насосним обладнанням  використовуються при експлуатації каналізаційних насосних станцій, очисних спорудах, на підприємствах. Шафа управління насосами (ШУН) також може використовуватись для автоматичного управління і контролю дренажними, свердловинними, фекальними та іншими типами насосів. Основне їх завдання – це автоматичне керування насосами, контроль за їх станом та працездатністю. Шафа управління може контролювати як один так і декілька насосів. Функціонування системи залежить від справності та своєчасного обслуговування таких шаф управління. Аквапрофі мають великий досвід щодо обслуговуванню та ремонту шаф управління насосами. Наші фахівці мають відмінні інженерні знання та знання електроніки,  що дозволяють виконувати роботу якісно та з гарантією. Так наприклад розібратись із блоком управління Grundfos Control для нас звичайна справа. Наш досвід-запорука Вашого комфорту.

Читайте:   Поради щодо вибору недорогого насоса для поливу на дачі - характеристики і огляд моделей

     водопостачання

Дуже широке розповсюдження  останнім часом отримали компактні каналізаційні установки для відводу стічної води (міні КНС). Міні КНС- це чудове рішення для приватних будинків, будинків де немає централізованої каналізаційної системи, АЗС, організацій,офісних будівель.  Це недорога автономна каналізація. Якщо Ви бажаєте встановити міні КНС- ми допоможемо зробити всі розрахунки і створити проект, розрахувати вартість монтажу автономної каналізації. Проводимо технічне обслуговування та ремонт компактних  каналізаційних насосних станцій , як механічного так і електронного обладнання. Працюмо з міні КНС модельного ряду Wilo Drainlift (Віло драйнлифт), Grundfos multilift (Грундфос мультіліфт), Pedrollo SAR  та рядом інших моделей. Вирішуємо проблеми будь-якої складності.

    

При правильній експлуатації та за відсутності негативних факторів зовнішнього направлення ремонт свердловин на воду потрібен не часто. Але іноді власникам доводиться зіштовхнутись з такою необхідністю.. Сигналізувати про те, що зі свердловиною виникли проблеми можуть наступні речі: зменшення водного дебіту, насос качає воду ривками,  зміна смаку та запаху води, зміна кольору води, воді із свердловини іде з піском та інші прояви. Це може бути викликано замулюванням свердловини, її запісочуванням, проблеми із обсадними трубами. Деякі проблеми можна вирішити звичайною промивкою та прочисткою свердловини, а деякі потребують більш серйозного втручання. Капітальний ремонт свердловини потребується в разі повного виходу із ладу фільтра свердловини, або порушення трубних конструкцій. Компаній з ремонту свердловин доволі багато, але не всі можуть зробити ремонт, якій відповідатиме всім вимогам надійності та якості. Звернувшись в “Аквапрофі” Ви можете бути впевнені-до справи візьмуться професіонали.

Ми також пропонуємо як фізичним так і юридичним осчобам послуго щодо укладання договорів на ремонт та обслуговування Ваших насосних станцій, шаф управління. До кожного клієнта індивідуальний підхід та врахування всіх його вимог. З моменту Вашого звернення до “Аквапрофі”- Ваша проблема стає нашою. На нашому сайті https://akvaprofi.com.ua Ви знайдете все що Вас цікавить та зможете проконсультуватися з любих питань із нашими фахівцями. Ми цінуємо свою репутацію та повагу наших клієнтів.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*