Головна / Як побудувати дім / Покрівля / З міцним дахом немає страху. Надійна покрівля у Хмельницьку від ТОВ “Буд Прогрес”

З міцним дахом немає страху. Надійна покрівля у Хмельницьку від ТОВ “Буд Прогрес”

Надійна покрівля у Хмельницьку

Металева, бітумна чи натуральна – яка черепиця вам більше до смаку? Визначитись із найкращим індивідуальним варіантом допоможуть досвідчені майстри підприємства ТОВ “Буд Прогрес”, що працює у місті Хмельницький. Компанія обрала черепицю основним робочим покрівельним матеріалом завдяки її високим якісним характеристикам, а саме:

  •         зносостійкість та довговічність;
  •         естетична привабливість;
  •         екологічна безпека.

І справді, ці матеріали мають термін служби до 50 років та навіть більше. Металочерепиця є сьогодні одним із найбільш поширених варіантів вибору серед широкого кола покупців. Та час не стоїть на місці і поступово все більше людей знаходять можливість придбати елітну композитну (керамічну) або натуральну покрівлю. На сайті підприємства https://budprogres.com.ua ви можете детально ознайомитися з вартістю кожного із вказаних матеріалів.

Монтаж – важлива складова надійного даху

Окрім вартості самої черепиці, на сторінці компанії також детально розписано процес влаштування кожної із покрівель із вказаною ціною за квадратний метр (дуже зручно для попереднього підрахунку). Маючи багаторічний досвід роботи із цими матеріалами, спеціалісти ТОВ “Буд Прогрес” здійснюють повний цикл монтажу “під ключ” – швидко та з гарантією якості. Ви можете замовити:

  1.       Попередній розрахунок витрат.
  2.       Доставку матеріалів та комплектуючих.
  3.       Встановлення даху, включно з кроквами, обриштуванням, гідроізоляцією, тощо.

Надійна покрівля у Хмельницьку

Якщо вас цікавить металочерепиця хмельницький – завітайте у офіс “Буд Прогрес” на Панаса Мирного. Тут ви знайдете усі необхідні зразки продукції, зможете оглянути матеріали та отримати важливі поради від спеціалістів. Навряд чи ви знайдете покрівлю і фасад за кращими цінами не лише в Хмельницькому, а й по всій Україні.

Читайте:   Металлочерепица Прушиньски: какие преимущества обеспечивают ее популярность?

Не покрівлею єдиною. Додаткові напрями роботи підприємства

У додаток до якісного даху товариство пропонує також мансардні вікна європейської якості, сайдинг та блок хаус (стінові панелі на продаж), металевий штахетник (сучасна, стійка д пошкоджень, огорожа) та водостічні системи. Усе це – із професійним встановленням та оформленням відповідної документації (за потребою клієнта).

Широкий вибір послуг та матеріалів дозволить заощадити кошти і час та бути спокійним за результат комплексного ремонту дому. ТОВ “Буд Прогрес” працює по усій Хмельницькій області. Зробити замовлення можна, залишивши попередньо заявку на сайті, завітавши за фізичною адресою або зателефонувавши за номером +38 (067) 763 00 63.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*