Головна / Будівельні матеріали / Застосування будівельного піску у будівництві

Застосування будівельного піску у будівництві

Застосування будівельного піску у будівництві

Пісок входить до складу бетонних сумішей для виготовлення блоків, бруківки, залізобетонних виробів. Він є відмінним заповнювачем у цементному розчині, на який укладають блоки, з ним заливають стяжку для підлоги та підсипають траншеї.

На будівництві використовують різні види піску. Основними критеріями відбору є фракція та наявність домішок. Чистий пісок без глинистих домішок та інших елементів, має більшу цінність, адже забезпечує щільність суміші. Саме такий ви можете купити у КраснеБрук для виготовлення бетонних виробів та будівельного розчину.

Сипучий будівельний матеріал має відмінні експлуатаційні характеристики,. Розрізняють дрібнозернистий та крупнозернистий пісок. Для штукатурної суміші підійде крупна фракція. Для бетонної суміші необхідний чистий, без домішок, сипучий матеріал. Для приготування бетонної суміші, виготовлення блоків, використовують відсів – продукт дроблення щебеню з крупними часточками до 5 мм. Також підходить для виготовлення поребриків, асфальтового покриття, з ним заливають стяжку для підлоги чи ганок на подвір’ї.

Чому варто купити пісок від КраснеБрук

Обирати пісок слід, відштовхуючись від сфери застосування, не кожен вид заповнить ту потребу у будівництві, яка потрібна саме вам. Тому обирати піщаний матеріал краще, скориставшись порадами спеціаліста, попередньо ознайомившись з видами на сайті krasnebruk.com.ua/category/bulk-materials/sand/.

Купити пісок жовтий варто, якщо ви запланували укладати бруківку і готуєте основу для мощення або траншеї під фундамент. Пісок білий використовують для бетонного розчину, оздоблювальних робіт та приготування асфальтового покриття. Він чистий та відмінно пропускає воду. Розчин з використанням цього виду не ущільнюється, тому фундамент, виготовлений з ним, не буде просідати. Саме тому вигідно його застосовувати для бетонної стяжки, укладання будівельних блоків чи цегли. Цей матеріал має заповнюючу дію, він заповнює пустоти у розчині та не дає фундаменту чи стяжці осісти.

Читайте:   Будинок з газобетону – сучасне житло з популярного будівельного матеріалу

Для приготування бетонної суміші на КраснеБрук вам запропонують пісок, що пройшов лабораторну перевірку. Його використовують і для приготування бетонного розчину на підприємстві. Перед змішуванням вимірюють вологість та наявність домішок. Лише чистий та без зайвих включень матеріал забезпечує щільність. Він має безпосередній вплив на міцність готового виробу.

На кожному будівельному майданчику потрібен пісок. Це незамінний заповнювач, і тому варто звернути увагу на його якісні характеристики. Так, митий пісок більш округлий та якщо його додавати в суміш, знадобиться більше цементу, що виконує звязувальну функцію. Розчин добре укладається, а при затвердінні стає міцним і довговічним.

Пісок для будівельних цілей купуйте на підприємстві КраснеБрук. Тут працюють фахівці, що допоможуть вам визначитися з кількістю, залежно від запланованого обсягу роботи. Ви завжди можете порадитися щодо вашої сфери будівництва, вам допоможуть обрати та доставлять пісок на будівельний майданчик.


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*