Головна / Вікна / Жалюзі на пластикові вікна

Жалюзі на пластикові вікна

Жалюзі на пластикові вікна

У нинішньому світі дизайну інтер’єрів перевага віддається всьому компактному і нестандартному. Саме тому в оформленні віконних прорізів громіздким і химерним гардинам гідною альтернативою служать зручні та оригінальні жалюзі для пластикових вікон. Вони допомагають захистити приміщення від пилу, вітру, зайвого шуму з вулиці, і гармонійно доповнюють інтер’єр.

Сьогодні існує безліч видів жалюзі для пластикових вікон, що відрізняються за функціональним та декоративним характеристиками, які можливо придбати в спеціалізованих магазинах. Наприклад, в м. Харкові  їх можливо замовити під ваші розміри у Андрія Світлова на http://jaluzi-svetloff.com.ua/jaluzi-kharkov. Ну, а далі давайте розглянемо більш детально види таких сонцезахисних систем.

Вертикальні жалюзі на пластикові вікна

Дана система захисту від сонячних променів складається з ряду вертикальних або пластикових ламелів, які рівномірно розміщуються на карнизі, а в нижній частині з’єднані одним ланцюжком. Така конструкція стійка до вітру, тому цілком придатна навіть для дверних прорізів.

Вертикальні жалюзі для вікон неймовірно практичні у використанні. Досить потягнути за шнур, і всі планки складуться разом, або ж, навпаки, відкриються і розтягнуться уздовж всього віконного отвору.

Дуже оригінально і незвично виглядають на вікнах вертикальні жалюзі з малюнком і фотодруком. Зображення у вигляді пейзажів, квітів або тварин служить гідною прикрасою інтер’єру.

Різні варіанти жалюзі

Все більшу популярність набувають роликові жалюзі на пластикові вікна. Це свого роду штора, намотана на вал, який згортається автоматично або вручну, тим самим відкриваючи або закриваючи віконний отвір. Роликові жалюзі на пластикові вікна виготовляють з лози, тканини, тюлю, шкіри або деревини. Завдяки різноманіттю колірних і фактурних рішень, такі полотна завжди доречні в будь-якому інтер’єрі.

Читайте:   Жалюзи в Киеве от производителя

Варто відзначити унікальність таких сонцезахисних систем у вигляді рулонних штор «зебра». Їх секрет криється в тому, що, коли полотно рухається вгору або вниз, прозорі й темні смуги чергуються і можуть накладатися один на одного. Таким чином вдається регулювати інтенсивність світлового потоку.

Римські тканинні жалюзі на пластикові вікна – ще один яскравий приклад красивого і зручного сонцезахисного засобу для дому. Цілісне полотно з тканини, бамбука або лози піднімається догори за допомогою шнурка, утворюючи рівні складки, а опускаючись, розгладжується уздовж всього вікна.

Як і всі інші, тканинні римські жалюзі просочені спеціальним складом, що захищає матеріал від вигорання і проникнення УФ-променів, бруду і пилу. Тому вони завжди виглядають свіжо і привабливо.

Більш надійною перешкодою яскравому сонцю служать касетні горизонтальні жалюзі для пластикових вікон. Їх особливість полягає в способі кріплення. На віконні стулки встановлюється спеціальний короб з вертикальними касетними напрямними, уздовж яких рухається захисне полотно. Завдяки такій конструкції, касетні горизонтальні жалюзі на пластикові вікна щільно прилягають до скла, не залишаючи щілин, при цьому не перешкоджаючи проникненню повітря.

Для віконних прорізів нестандартної форми, наприклад, мансардних або арочних, кращим варіантом стануть легкі і акуратні жалюзі плісе. Їх унікальна конструкція складається з плісированої тканини (поліестеру), закріпленої до двох-трьох алюмінієвих профілів, яка при підніманні і опусканні утворює маленькі складочки. Найчастіше горизонтальні та вертикальні жалюзі плісе виступають декоративним елементом, так як відрізняються особливою міцністю і довговічністю.

Алюмінієві жалюзі на пластикові вікна – одна з найбільш надійних систем коригування кількості сонячного світла в приміщенні, яка може змінювати направлення світла верх або вниз. Вибір подібних моделей невеликий, і найчастіше на вікнах можна зустріти звичайні металеві жалюзі. Проте технології не стоять на місці, тому при бажанні можна придбати алюмінієві жалюзі з малюнком або в певному кольорі.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*