Головна / Вікна / Римська штора в різних кімнатах

Римська штора в різних кімнатах

Римська штора в різних кімнатах

Римська штора — універсальний і практичний спосіб декору вікон в приміщеннях будь-якого стилю і типу. Такі штори будуть чудово виглядати як в простій коморі, так і у вишуканій спальні. Їх простота і лаконічність дозволяє їм вписатися в будь-яку обстановку, доповнивши і прикрасивши приміщення. Римські штори, відомі також як горизонтальні жалюзі, які поєднують зручність жалюзі і красу штор.

Римські штори в спальні

В залежності від вибору тканини штори в спальні можуть забезпечувати повне затемнення, або рівне м’яке освітлення, яке надає приміщенню романтичну атмосферу і захищає інтимність спальні. Для створення гармонійного простору і дотримання загальної колірної гами, можна використовувати одну і ту ж тканину для пошиття штор і, приміром, декоративних диванних подушок або покривала на ліжку.

Римські жалюзі відмінно поєднуються з портьєрами — така комбінація дозволяє повністю або частково закривати кімнату від світла. Іноді зустрічається варіант декорування римських штор зверху карнизом, що надає шторам велику фактурність і хитромудрість. Просте і в той же час вишукане дизайнерське рішення – подвійні римські штори, які складаються з двох полотен, керованих незалежно: одне з яких більш щільне, інше — прозоре, трохи розсіює сонячне світло.Римські штори в спальні

Римська штора у вітальні

У вітальні часто використовується незвичайний варіант коли закріплюють одні римські штори за іншими. В цьому випадку перші штори будуть з легкої тканини – вони виконують функції тюлі. Другі – вішаються в якості портьєр. Як правило, більш легкі штори мають світлий нейтральний відтінок в той час, як щільні штори — насичений відтінок, іноді з візерунком. Такі штори дуже виграшно виглядають у вітальні з великими вікнами. Замовити в м. Києві римські чи рулонні штори для вітальні можливо на сайте, де  можливо не тільки купити готовий виріб, а й викликати спеціаліста на безкоштовний замір і задати питання по їх вибору для вашого інтер’єру.

Читайте:   Вікна з сосни чи модрини, що краще вибрати для свого будинку

Римська штора на кухні і в їдальні

Римські штори стануть прекрасним рішенням для кухні, якщо  повісити стандартні фіранки не можливо. Та й виглядати такі штори в кухні будуть набагато акуратніше, ніж тканинні  до підлоги. У сучасному дизайні інтер’єру штори повинні бути красивими, безпечними, зручними в експлуатації, мінімально вбирати запахи, легко піддаватися очищенню від пилу, бути стійкими до води і сонячного світла. Тому все частіше і частіше вибір дизайнерів падає на сімейство рулонних штор.

Основним аргументом для розміщення цих штор на кухні є легкий догляд за даними типом сонцезахисних систем, в порівнянні з рулонними шторами або жалюзі. Виходячи з вищесказаного, можна з упевненістю стверджувати, що такий тип штор для кухні є практично самим ідеальним рішенням серед інших різновидів штор.

Що стосується їдальні, то тут, як і у вітальні, римські штори чудово виглядають на великих вікнах.

Римська штора в дитячій

Прекрасний варіант – вибір римських штор для вікна в дитячій кімнаті. Для такого приміщення підійдуть штори, пошиті на замовлення, на яких будуть зображені казкові персонажі або герої улюблених мультиків.

Римська штора в дитячійЗастосування штор в дитячій кімнаті вирішує і проблему пилу, який дуже шкідливий для ніжного дитячого організму — адже на римських шторах збирається набагато менше пилу, ніж на портьєрах. Штори в дитячій кімнаті можуть мати як яскраві різнокольорові малюнки, так і бути однотонними.

Римська штора у ванній

Римська штора у ваннійВікно у ванній — прерогатива заміського будинку і люксових квартир. І якщо вам пощастило стати володарем розкішної ванни з природним освітленням, римські штори стануть ідеальним доповненням.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*