Головна / Дизайн кімнат / Кухня / Зберігання спецій. 10 компактних способів

Зберігання спецій. 10 компактних способів

Зберігання спецій

Щоб на кухні як можна довше панував порядок, потрібно правильно організувати зберігання продуктів харчування, посуду, кухонного приладдя та інших дрібниць. Сьогодні ми говоримо про спеції і про те, як зробити їх зберігання зручним у використанні.

  • Багаторівнева підставка

Якщо у вас маленька кухня з невеликою кількістю шаф, ця ідея зберігання дозволить компактно розмістити спеції на трьох рівнях – так всі спеції помістяться на порівняно невеликій полиці в шафі верхнього рівня, а також ви відразу зможете дістати потрібну ємність зі спеціями навіть з третього ряду, не зачіпаючи два передніх.

Зберігання спецій

  • Лоток зі спеціями

Невеликий мобільний лоток з отворами для ручок стане незамінним помічником під час приготування їжі. Незаперечною перевагою є те, що зберігати його ви можете навіть у важкодоступному місці, дістаючи тільки тоді, коли вам необхідна та чи інша спеція. Можливість «підібратися» до кожної ємності дозволить утримувати цей лоток в чистоті і порядку. Радимо в цьому випадку використовувати стікери з назвами спецій на кришках ємностей.

зберігання спецій на кухні

  • Піднос зі спеціями

Якщо ви зібралися готувати, дістаньте необхідні вам спеції і поставте їх на піднос, якій в свою чергу помістіть поруч з місцем, де ви готуєте – біля плити або на кухонному острові. Маючи все під рукою, вам не доведеться бігати по кухні, щоб дістати спеції.

зберігання спецій на кухні

  • Міні-склад зі спеціями

Зберігайте часто використовувані спеції в самому доступному місці – на дверях кухонної шафи. Поповніть запаси ємностей потрібного розміру і висоти, щоб вони вміщалися на цих міні-полицях.

зберігання спецій на кухні

  • Настінна організація зберігання спецій

Багаторівневу стійку зі спеціями можна прикріпити до робочої поверхні в безпосередній близькості біля плити. Таке розташування спецій безсумнівно звільнить, як мінімум, одну полицю на кухні.

Читайте:   Наводимо порядок на дачі: способи зберігання речей

зберігання спецій на кухні

  • На гачку

Хромований рейлінг з контейнерами для спецій – ще одна можливість помістити спеції на стіну робочої поверхні. Такий рейлиг і виглядає стильно, і дуже практичний.

зберігання спецій на кухні

  • Висувний ящик

Висувні ящики ідеально підходять для зберігання спецій. Вони дозволяють мати всі спеції під рукою, коли це необхідно, і приховують їх з виду, коли такої потреби немає. Етикетку варто розміщувати на кришці, якщо банки стоять вертикально, або на бічній поверхні ємності, якщо вони лежать або під нахилом.

зберігання спецій на кухні

  • В ряд

Вузькі довгі полиці, як не можна краще підходять для зберігання спецій. Такими полками можна заповнити простір на робочій поверхні під верхніми шафами біля плити.

зберігання спецій на кухні

  • Лабораторія зі спеціями

Створіть простий доступ до ваших улюблених спецій, зробивши їх портативними. Заповніть невеликі ємності зі спеціями і встановіть їх на тримачі. Коли спеції закінчуються, дозаправляйте пробірки з запасів, які можуть зберігається в іншому місці на кухні.

зберігання спецій на кухні

  • Стійка зі спеціями

Багаторівневу стійку зі спеціями можна прикріпити на глухий кут кухонного острова. Така стійка може вміщувати не тільки спеції, але і різне невелике кухонне начиння.

зберігання спецій на кухніЗалишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*