Головна / Будівлі на ділянці / Басейни — різновиди та особливості

Басейни — різновиди та особливості

Басейни — різновиди та особливості

Зовсім нещодавно більшість людей під поняттям басейн розуміли масове спортивне спорудження, де кожен міг зайнятися не тільки плаванням але і отримував можливість зміцнити імунітет. В наш час не тільки громадські басейни можуть загартовувати здоров’я людей, адже зараз існує безліч різновидів басейнів, які можна встановити вдома або на ділянці. Замовити будівництво басейну любої складності або встановлення готової конструкції можливо в інтернет – магазині “ІмперБуд” http://imperbud.com.ua.

Бетонні басейни

Басейни, чаші яких виготовлені з бетону, вважаються класичним видом. Процес встановлення таких виробів ділиться на:

  • Проектування;
  • Підготовка основи;
  • Установка закладних елементів;
  • Монтаж опалубки;
  • Армування котловану;
  • Бетонування;
  • Гідроізоляція.

Бетонний басейн

Декор і зовнішня обробка басейну

Сама трудомістка частина – проектування. Фахівці, спираючись на бажання клієнта, визначають призначення басейну, гідравлічний пристрій, місце розташування виробу, оцінюють відведену площу, профіль дна, форму і об’єм чаші. Будівництво басейну здійснюється у відповідності з запропонованим проектом.

В якості обробки можуть виступати: мозаїка різних кольорів і форм, плитка або плівка ПВХ.

Перевагами є не тільки різноманітність форм, але і так само широкий вибір кольорів, чим не можуть похвалитися, наприклад, композитні басейни. Прослужить вам бетонний басейн не менше 100 років, при правильному догляді і експлуатації. Витрати на експлуатацію даної споруди залежать від розмірів, матеріалу обробки і частоти використання.

Сталеві басейни

Технологія виготовлення запропонована BRADFORD INTERNATIONAONAL GROUР, є блочно-модульною з листів нержавіючої сталі і фіксацією чаші з допомогою опорних механізмів. На відміну від класичних, дані басейни є збірною конструкцією, що дозволяє швидко розібрати і зібрати виріб в цілях монтажу.

Етапи будівництва басейнів з нержавіючої сталі:

 1. Проект басейну;
 2. Виготовлення панелей басейну;
 3. Підготовка підставки;
 4. Транспортування на об’єкт;
 5. Монтаж чаші;
 6. Оздоблення готового виробу і введення в експлуатацію.
Читайте:   Міні-теплиці своїми руками

Сталеві басейниГоловними плюсами є довгострокова гарантія виробу, можливість реконструкції старого бетонного басейну в новий – сталевий, можливість розташування на будь-якій частині присадибної ділянки, простота в обслуговуванні.

Плавальні басейни з протитечією

Подібний пристрій може бути встановлено в раніш збудований басейн або бути його частиною з самого початку. В основному басейни з протитечією являють собою невелику конструкцію, що робить їх зручними в розміщенні і легкими у проектуванні.

Відповідно з потужністю, протитечії поділяють на: одноструйні і двоструйні. Це дозволить обрати оптимальне для кожної людини навантаження і функціонал. У додатку до всього, протитечії здатні насичувати воду повітряними бульбашками, здійснювати підсвічування і очищення води.

Плавальні басейни з протитечією

Завдяки маленьким розмірам і легкості конструкції такі басейни займають мінімум часу на спорудження і можуть обмежитися кількома днями.

Вибір такого роду виробу дозволить здійснювати гідромасаж в домашніх умовах, підтримувати гарну фізичну форму і мінімізувати використання площі під басейн. В обслуговуванні відрізняється тим, що потрібно проводити часту заміну фільтрів в протитоку при частому використанні.Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*