Головна / Дизайн кімнат / Ванна кімната / Дизайн ванної 4 кв. м. 4 варіанти планувань

Дизайн ванної 4 кв. м. 4 варіанти планувань

Дизайн ванної

Ванна, площею 4 кв. м – досить поширений варіант в типових плануваннях. Ми розглянемо, як правильно розташовувати предмети в такому маленькому приміщенні, і на зазначених плануваннях позначимо допустимі габарити того чи іншого предмета. Внизу кожного рішення ви зможете ознайомитися з рецензією фахівця щодо позитивних чи негативних його сторін, а також з нюансами, які вимагають підвищеної уваги до них.

Планування 1

варіант планування ванної кімнати

Переваги: наявність повноцінної ванни, гарне місце розташування сушки для рушників.

Недоліки: по обидві сторони від унітазу порівняно мало місця.

На що звернути увагу: ванну вийде поставити тільки в кімнаті, де довжина торцевої стіни не менше 170 см. Якщо більше – не страшно, а от коротка ванна навряд чи задовольнить дорослих членів сім’ї – можливо, тоді вже краще в запропонованому місці зробити натомість простору душову кабіну.

Дизайн ванної 4 кв. м.

Планування 2

варіант планування ванної кімнати2

Переваги: простора душова, широка стільниця і подвійний умивальник.

Недоліки: при цій формі кімнати довжина не достатня для того, щоб поставити там ванну.

На що звернути увагу: на плануванні, представленої вище, видно тільки унітаз, при цьому передбачається, що його бачок вмонтований в стіну. Якщо у вашому випадку зробити це не можливо, необхідно враховувати, що для монтажу інсталяції потрібно буде за унітазом спорудити виступ орієнтовно з такими габаритами: висота 110 см х глибина 20 см х ширина 60 см. Це якась подоба полиці на виступі якої, можливо розташувати невеликі предмети декору або інші дрібні речі.

Дизайн ванної 4 кв. м.

Планування 3

варіант планування ванної кімнати 3

Переваги: в санвузлі з’явився пенал, що буде корисно власникам великих запасів косметичних засобів або інших необхідних у ванній предметів і речей; душова кабіна має стандартний розмір, що дозволить просто знайти його готову модель і не витрачати час і сили на опрацювання індивідуального замовлення.

Читайте:   Ремонт у ванній кімнаті: вибір ванни, душової кабіни та унітазу

Недоліки: унітаз розгорнутий у бік дешевої кабіни, тому перед ним не занадто багато місця.

На що звернути увагу: якщо паралельно з розробкою планування ви займетеся підбором плитки або іншого облицювального матеріалу, до моменту розведення сантехніки можна більш далекоглядно вказати місце розташування сушилки для рушників – так, щоб вона поєднувалася з майбутньою розкладкою металу або каменю на стінах і на підлозі.

Дизайн ванної

Планування 4

варіант планування ванної кімнати 4

Переваги: відразу два пенала для зберігання у ванній.

Недоліки: унітаз розташований прямо перед входом; пенал поблизу з душовою кабіною вимагає, щоб її стулка складалася з кількох частин, одна з яких гарантовано не буде відкриватися.

Дизайн ванної

Завжди приємно, якщо навіть зі скромними розмірами приміщення вдається грамотно використовувати простір і не змушувати господарів квартири відмовлятися від потрібних предметів меблів або навіть сантехнічних приладів. Сподіваємося, ця добірка принесла вам користь і допомогла зробити ще один крок назустріч остаточного рішення щодо власного санвузла. Вдалого вам ремонту!


Рекомендуем прочитать:
2 коментарі

  1. Меблям для ванни чомусь люди приділяють мало уваги… Я була тоже така, допоки не затіяла ремонт ванної, і майстер по ремонту порекомендував замовити меблі, щоб і труби приховати і щоб розмірів потрібних були. Я замовляла їх в магазині меблів new art і мені дуже хороший дизайн там підказали. Декілька закритих поличок і відкритих – і є де поставити косметику і миючі засоби, і красиво, і труб не видно. А завдяки відкритим полицям з дзеркалами, то зовсім не «тисне на голову» і дуже гарно виглядає.

  2. Hosting Deutschland

    Одно из главных правил ванной комнаты нескользящее напольное покрытие, так как безопасность прежде всего. В готовых коллекциях керамической плитки это обычно учтено, и плитка для пола в них не скользкая

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*