Головна / Новости / Дві квартири в різних стилях: акцент на колір

Дві квартири в різних стилях: акцент на колір

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Фарба – кращий друг дизайнера. З її допомогою можна створити яскраву простір, розставити кольорові акценти і увиразнити будь-яку поверхню. Саме тому стіни і стелі відразу в двох квартирах дизайнер Ольга Женевська вирішила оформити фарбою, віддавши перевагу бренду KOLORIT, з яким вона працює вже не перший рік.

Багата палітра відтінків фарб KOLORIT дає можливість вибрати для інтер’єру сучасної квартири саме той колір, який ідеально вписався в концепцію вибраного стилю. Дизайнер Ольга Женевська слід сучасним тенденціям, тому для проекту підібрала відтінки з колекції 2019 року.

При виробництві фарб KOLORIT використовують сировину західноєвропейських постачальників, тому вони довговічні, гіпоалергенні та екологічно безпечні. До того ж, дуже прості і зручні в нанесенні.

Одну з квартир дизайнер оформила в скандинавському стилі, який передбачає легкість і простоту і допускає яскраві акценти. Як раз вийшла дитяча найяскравішою кімнатою в цьому проекті.

Її пофарбували в теплий відтінок жовтого, а центральну стіну оформили декоративним малюнком в соковитих фарбах, який був створений за допомогою фарби, малярного скотча і валиків.

Одержаний геометричний орнамент відмінно підкреслює динамічність інтер’єру.

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Для іншої квартири автор проекту адаптувала американський стиль, точніше, взяла його сучасну версію – Transitional. Цей напрям – золота середина між старим і новим, класикою і модерном.

Саме такою і вийшла спальня другої квартири, з красивими і витонченими стінами. Тут використовували фарби KOLORIT і техніку нанесення трафарету, яка дуже проста у своєму виконанні.

Торгова марка KOLORIT позиціонується як сучасна сімейна компанія. Її вибирають дизайнери і схвалюють господарі. Проект «Дві квартири в різних стилях» закріпив дане позиціонування, а переваги продуктів KOLORIT були перевірені на практиці, тобто в ході ремонту.

Читайте:   Бактеріальний аналіз води з глибинних свердловин: коли потрібен та як проводиться

Для реалізації ідей дизайнера були використані наступні матеріали TM KOLORIT:

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Standart LF – фінішна акрилова шпаклівка

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Standart Grunt – зміцнюючий грунт глибокого проникнення на акрилатной основі.

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Idol – матова бархатиста фарба для сухих і вологих приміщень. Містить протигрибковий компонент, перешкоджає виникненню грибів і цвілі. Гіпоалергенна і безпечна для здоров’я.Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Family – матова фарба, облаждающая підвищеною білизною. Ідеально підходить для стелі (створює ефект «високих стель»), завдяки своїй текстурі добре приховує дрібні дефекти поверхні.Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Династія – шовковисто-матова фарба, стійка до частого вологого прибирання, безпечна для здоров’я, гіпоалергенна. Легко наноситься – без бризок, не піниться, не залишає розлучень і смуг.

А ще асортимент бренду дозволив дизайнеру знайти потрібну фарбу для стін і стель.

Наприклад, в кухню-вітальню і ванну Ольга Женевська підібрала шовковисто-матову фарбу Династія, яка відмінно витримує вологе прибирання, в спальню – бархатисто-матову фарбу Idol, а стеля скрізь оформила фарбою Family, яка завдяки високій ступеня білизни і досконалої матовості візуально їх піднімає.

Одним словом, фарби KOLORIT допомогли створити два різних за стилем житла для двох абсолютно різних сімей!Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*