Головна / Новости / Дві квартири в різних стилях: акцент на колір

Дві квартири в різних стилях: акцент на колір

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Фарба – кращий друг дизайнера. З її допомогою можна створити яскраву простір, розставити кольорові акценти і увиразнити будь-яку поверхню. Саме тому стіни і стелі відразу в двох квартирах дизайнер Ольга Женевська вирішила оформити фарбою, віддавши перевагу бренду KOLORIT, з яким вона працює вже не перший рік.

Багата палітра відтінків фарб KOLORIT дає можливість вибрати для інтер’єру сучасної квартири саме той колір, який ідеально вписався в концепцію вибраного стилю. Дизайнер Ольга Женевська слід сучасним тенденціям, тому для проекту підібрала відтінки з колекції 2019 року.

При виробництві фарб KOLORIT використовують сировину західноєвропейських постачальників, тому вони довговічні, гіпоалергенні та екологічно безпечні. До того ж, дуже прості і зручні в нанесенні.

Одну з квартир дизайнер оформила в скандинавському стилі, який передбачає легкість і простоту і допускає яскраві акценти. Як раз вийшла дитяча найяскравішою кімнатою в цьому проекті.

Її пофарбували в теплий відтінок жовтого, а центральну стіну оформили декоративним малюнком в соковитих фарбах, який був створений за допомогою фарби, малярного скотча і валиків.

Одержаний геометричний орнамент відмінно підкреслює динамічність інтер’єру.

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Для іншої квартири автор проекту адаптувала американський стиль, точніше, взяла його сучасну версію – Transitional. Цей напрям – золота середина між старим і новим, класикою і модерном.

Саме такою і вийшла спальня другої квартири, з красивими і витонченими стінами. Тут використовували фарби KOLORIT і техніку нанесення трафарету, яка дуже проста у своєму виконанні.

Торгова марка KOLORIT позиціонується як сучасна сімейна компанія. Її вибирають дизайнери і схвалюють господарі. Проект «Дві квартири в різних стилях» закріпив дане позиціонування, а переваги продуктів KOLORIT були перевірені на практиці, тобто в ході ремонту.

Читайте:   Як проводиться паспортизація промислових резервуарів

Для реалізації ідей дизайнера були використані наступні матеріали TM KOLORIT:

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Standart LF – фінішна акрилова шпаклівка

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Standart Grunt – зміцнюючий грунт глибокого проникнення на акрилатной основі.

Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Idol – матова бархатиста фарба для сухих і вологих приміщень. Містить протигрибковий компонент, перешкоджає виникненню грибів і цвілі. Гіпоалергенна і безпечна для здоров’я.Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Family – матова фарба, облаждающая підвищеною білизною. Ідеально підходить для стелі (створює ефект «високих стель»), завдяки своїй текстурі добре приховує дрібні дефекти поверхні.Две квартиры в разных стилях: акцент на цвет

Ремонт разом з Kolorit

Kolorit Династія – шовковисто-матова фарба, стійка до частого вологого прибирання, безпечна для здоров’я, гіпоалергенна. Легко наноситься – без бризок, не піниться, не залишає розлучень і смуг.

А ще асортимент бренду дозволив дизайнеру знайти потрібну фарбу для стін і стель.

Наприклад, в кухню-вітальню і ванну Ольга Женевська підібрала шовковисто-матову фарбу Династія, яка відмінно витримує вологе прибирання, в спальню – бархатисто-матову фарбу Idol, а стеля скрізь оформила фарбою Family, яка завдяки високій ступеня білизни і досконалої матовості візуально їх піднімає.

Одним словом, фарби KOLORIT допомогли створити два різних за стилем житла для двох абсолютно різних сімей!


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*