Головна / Сантехніка / Як встановити сифон для раковини на кухні з переливом: збірка і монтаж сифона, особливості пристосування, види сифонів

Як встановити сифон для раковини на кухні з переливом: збірка і монтаж сифона, особливості пристосування, види сифонів

Одним з основних сантехнічних приладів вважається сифон, який призначається для проведення дій по сливу різних рідин в систему каналізації. І саме завдяки сифону формується можливість запобігання виникнення негативних запахів з каналізації в приміщення. Сама суть роботи сифона заснована на використанні гідрозатвори, який встановлюється у вигнутому коліні або ж трубі.

Завдяки такій структурі будови запобігається можливість проникнення неприємних запахів з системи каналізації в приміщення, що формує можливість створити на кухні бажані аспекти чистоти і комфортабельності. Дане пристосування також комплектується спеціалізованим, додатковим пристроєм у вигляді переливної трубки. Таким чином, формується надійний захист раковини від можливого переповнення. Адже по суті, саме в переливну трубку здійснюється скидання води, до необхідного рівня, що запобігає можливі негативні наслідки.

Цілком очевидно, що переливи не є частими. Але, бувають ситуації, коли отвір в раковині закривається, наприклад, для миття посуду, після чого, людина відволікається на інші справи, що може призвести до негативного переливу і суттєвих проблем. Але, запобігає перелив від таких аспектів, створюючи перспективи виливання води, при досягненні чітко визначеного рівня. Також, бувають ситуації, коли виникає засмічення випуску, і в даному випадку нерідко може виникнути перелив, але спеціалізоване відгалуження сифона не дозволяє статися непоправного.

Асортимент сифонів з переливами сьогодні став неймовірно істотним, відповідно, ви зможете знайти варіанти пристосувань, які чудово поєднують в собі підвищені параметри якості, а також простоти монтажу.

Різновиди сифонів

Як встановити сифон для раковини на кухні з переливом

 • Сифони пляшкового типу;
 • Варіанти трубного типу;
 • Сифон гофрованого варіанта;
 • Плоскі сифони;
 • Прихований сифон.

Сифон пляшкового типу є одним з найбільш популярних варіантів, який має додаткову ємність. Встановлюється між зливним отвором, а також випускною трубою. Зовнішній вид пристосування нагадує пляшку. Такий прилад встановлюється внизу кухонної мийки. Також визначена можливість регулювання висоти пристосування. Прилад складається з стічного отвору, яке фактично встановлюється в мийці, розбірний колби, яка дозволяє надалі очищати пристосування від зайвого сварка, а також вихідного патрубка і трубки переливного типу. Також пристосування має кілька конусних шайб, гайок з’єднувального значення, прокладок. Будова колби виконується таким чином, що вона може мати ще кілька додаткових виходів, які створені для формування можливості підключити додаткові пристрої, що використовуються у побуті.

Трубний сифон. Представляє він з себе досить зручний і мобільний, просту конструкцію. Як правило, сифон трубного типу використовують для установки в тому випадку, якщо простір під раковиною або душовою кабіною є мінімальним. В принципі, суть сифона полягає в тому, що встановити його можна дуже низько. Пристрій складається з зливного отвору типу, яка виводиться в раковину, обов’язково встановлюються труби пластикового варіанти переливного значення, а також спеціалізована вигнута трубка з жорстких і міцних матеріалів. Слід зазначити, що сама конструкція з’єднується пластмасовими гайками накидного типу.

Читайте:   Сантехника для ванной комнате в стиле минимализм

Гофрований сифон. По суті, це одна з найпростіших конструкцій, яка встановлюється на мийці. Трубка складається і фіксується таким чином, щоб сформувалося своєрідне коліно. У місці формування коліна перебуватиме спеціальний гідрозатвор. Крім трубки гофрованого типу, пристосування має ще і стандартне зливний отвір, перелив, а також ряд з’єднувальних гайок. Хотілося б звернути вашу увагу на те, що переливна труба повинна бути закріплена виключно внизу зливного отвору. Що стосується сфери застосування, то багато фахівців вказують на те, що в кухні такий варіант краще не використовувати, так як гофра досить швидко забивається залишками їжі, а структура пристосування така, що здійснити процес очищення буде вкрай складно. Найчастіше сифони такої конструкції застосовуються в облаштуванні умивальників у ванній кімнаті.

Плоский сифон придбав досить суттєві аспекти актуальності в тих випадках, коли установка пляшкового пристосування є неможливою із-за мінімального простору. По суті, габарити сифона плоского типу мінімальні, конструкція – стандартна, що дозволяє застосовувати його в досить складних ситуаціях по монтажу.

Прихований сифон також має особливу конструкцію у тому випадку, якщо формується необхідність незвичайного місця розташування. Дане пристосування приховано від очей, наприклад, за перегородкою, також такий сифон встановлюється всередині стін в нішах. Такі пристосування є достатньо зручними і компактними, і мають особливу популярність при сучасному облаштуванні приміщення, коли, наприклад, під раковиною не встановлюється тумба, але потрібно приховати всі елементи зливної системи.

Найвагоміші аспекти актуальності на поточний момент часу придбали колбовые – пляшкові сифони. Вони мають досить потужну конструкцію, і оснащені додатково колбою. Така колба розташовується між каналізаційною трубою і отвором раковини, і саме з її допомогою запобігають серйозні засмічення.

Будова такого сифона продумано до дрібниць і деталей. Є зливний отвір, яке встановлюється в кухонній раковині, і герметизується таким чином, щоб виключити можливість формування протікання. Також, система включає в себе перелив. Даний елемент потрібно буде підключити до верхнього, незначного отвору, яке розташоване в раковині. Завдяки такій структурі будови запобігається можливість переливу води з раковини в нестандартних ситуаціях. Сифон має додаткові відводи, в які можна буде здійснити підключення техніки. Можна придбати пристосування з потрібною кількістю відведень, що стане основою грамотного і правильного підключення потрібної техніки і миючих елементів до стічної системи.

При виборі сифона з переливом, вам неодмінно потрібно уважно вивчити всі пропозиції і порівняти особливості тієї або іншої конструкції, з вашими потребами і особливостями раковини, а також розташування іншої техніки. Не менш значну увагу слід приділити питанню вибору марки – компанії-виробника. Пам’ятайте, що краще заплатити трохи більше, але отримати якісний виріб, здатне прослужити довго, чому заощадити на покупці і одержати значну кількість проблем і складнощів.

Процес установки

Щоб здійснити процес монтажу такого сифона, з додатковим переливом, вам знадобиться викрутка. Вона використовується для проведення демонтажу, тому, потрібно придбати викрутку досить великих розмірів. Також потрібна буде ножівка (для здійснення дій щодо модифікації розмірів труби), рулетка і наждачний папір (усунення гострих країв труби). У певних випадках потрібне проведення процесу обрізання труб або ж гофри до чітко встановлених розмірів, і в даному випадку обов’язково потрібно буде зробити процес шліфування країв, щоб вони були ідеально гладкі й рівні.

Читайте:   Ванны для небольших комнат

Технологія монтажу системи:

 • В першу чергу проводимо роботи по демонтажу сифона. Відкручуємо гвинт в мийці на решітці, від’єднуємо приєднання до каналізаційної системи, прибираємо сифон;
 • Виробляємо збірку сифона (рекомендації зі складання вказані нижче);
 • Виробляємо установку сифона допомогою приєднання до миття, каналізаційної системи. Виробляємо підключення переливу. Всі стики герметизируем;
 • Перевіряємо працездатність системи.

Процес монтажу в діях

 • 1: Спочатку потрібно буде здійснити демонтаж старого сифона. Для цього, викруткою потрібно зробити відкручування гвинта, який знаходиться в центральній частині решітки (миття). Під таз потрібно буде поставити таз, після того, як ви зніміть зливний отвір, вам потрібно буде його ретельно протерти. Пам’ятайте про те, що гайка і гвинт зливної решітки нерідко прикріплюються один до одного дуже щільно, відповідно, відкручування буде зробити непросто. Якщо ви не можете зробити відкручування, то потрібно буде від’єднати нижню частина сифона, після чого залишаємо патрубок і прокручуємо його, щоб допомогти гайки і гвинта звільнитися;
 • 2: Після того, як ви зробили демонтаж, потрібно збирати сифон. Всі деталі потрібно викласти перед собою і групувати їх за видами. Так, ви зможете правильно проаналізувати спектр своїх подальших дій. Якщо ви збираєте сифон пляшкового типу, то вам потрібно з’єднати всі елементи, при цьому, вони повинні затягуватися досить щільно, але в теж час не занадто сильно, щоб не пошкодити пластмасову різьбу, і встановлені прокладки. Спочатку береться прокладка (плоский варіант) і надівається на найбільшу отвір, яке є у сифона. Після чого, проводимо процес приєднання до нього кришки-ковпака. Тепер, стає зрозуміло, що залишилося два отвори, причому різного діаметра.

Как установить сифон для раковины на кухне с переливом: сборка и монтаж сифона, особенности приспособления, виды сифонов

 • 3: Один отвір виходить збоку, інше – зверху. Беремо патрубок, пам’ятайте про те, що даний елемент кріпиться безпосередньо до раковини. До нього підбираєте конусну прокладку з певного діаметру, а також шукайте відповідну накидну гайку. Відразу надівається гайка накидного типу на патрубок, після чого, натягується корпусні прокладка, виключно тупим кінцем вгору. У верхній отвір сифона потрібно буде вставити патрубок, причому досить щільно, закручуйте акуратно, не дуже міцно, щоб не допустити виникнення травматизму вироби. Буває так, що потрібно поєднати патрубок з лійкою зливу, в даному випадку, ви повинні знайти обидва елемента і щільно їх приєднати. Зверніть увагу на те, що приєднання зливний воронки і патрубка здійснюється на підставі закріплення гайки. Далі слідує процес приєднання гофрованої труби. На неї потрібно буде надіти накидну гайку, після чого, здійснити натягування конусної прокладки, в даному випадку, здійснюється натягування тупим кінцем вгору. Після чого, здійснюється приєднання сифона до гофре;
 • 4: Після того, як ви повністю зібрали сифон, потрібно приступати до його встановлення. Патрубок сифона оснащується рифленим кільцем ущільнювального типу. Дане кільце приєднується смужками вгору. Під металеву решітку потрібно буде здійснити натягування другого кільця. Після, ставимо сифон під раковину, обов’язково ставте його безпосередньо під зливний отвір. Сифон дотримується і вирівнюється. Вгорі, встановлюється з’єднання, а вже над мийкою використовуємо укладання решітки металевого типу. Вставляємо гвинт в дану решітку і виробляємо процес закручування;
Читайте:   Эффективные способы очистки канализационных труб от жира

Как установить сифон для раковины на кухне с переливом: сборка и монтаж сифона, особенности приспособления, виды сифонов

 • 5: Тепер потрібно буде провести процедуру підключення гофри до стояка каналізаційної системи. Це по суті, останній крок, але не забувайте про те, що потрібно буде зробити підключення системи переливу. Гофра повинна бути подовжено на потрібну відстань до стояка каналізації. Тут потрібно сказати про те, що найчастіше діаметр гофри для каналізаційної системи буде не більше 50 див. Сама ж гофра випускається в такому ж діаметрі. При необхідності, ви повинні здійснити подовження гофри чи обрізати, щоб зробити якісну і грамотну установку. Фахівці також вказують на те, що замість гофри можна використовувати жорсткий відвід. Після такого підключення, вам неодмінно потрібно зробити перевірку сифона на протікання. Тобто, вам потрібно зробити процес заповнення його водою, щоб утворився гідрозатвор, і ви змогли визначити, правильно зібрана система і чи не протікають її елементи;
 • 6: В процесі складання сифона також збирається сам перелив, це пристосування, яке додатково кріпиться до отвору в раковині, щоб запобігти негативні аспекти переливу. Збір переливу не має особливих складнощів, принцип з’єднання переливу в даному випадку визначається необхідністю приєднання патрубка до спеціального отвору.

Важливі моменти під’єднання сифону

Без сифона неможливо уявити нормальну роботу системи зливу, саме з цієї причини, таке пристосування давно стало невід’ємним елементом облаштування миття кухні. Зауважимо, що нерідко на кухні використовується стандартний сифон без переливу. Тим не менш, варіант з переливом має масу додаткових переваг, так як формує аспект ідеальної захисту від негативних наслідків. Також потрібно сказати про те, що збір та монтаж системи сифона не є складним, відповідно, кожна людина зможе виконати всі необхідні дії, щоб отримати бажані перспективи комфорту і заощадити на співпраці з професіоналами.

Как установить сифон для раковины на кухне с переливом: сборка и монтаж сифона, особенности приспособления, виды сифонов

При зборі сифона намагайтеся використовувати інструкції, щоб всі елементи з’єднати правильно і грамотно. У процесі підключення до сифона системі слідкуйте за тим, щоб всі з’єднання були приєднані якісно, але не дуже сильно. Адже якщо система пластикова, то від сильного натиску можуть виникати тріщини. Але, якщо з’єднання не буде дуже якісним і щільним, то буде формуватися процес відсутності герметичності і проявиться текти.

Також радимо вам переглянути дане відео по темі складання і монтажу сифона:


Рекомендуем прочитать:
Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*